10Pieces Flatback Рамен Грб Kawaii Смола Cabochon Лажни Минијатурни Храна Јагода Торта Смола Занает Декорација За Кукла Куќа:15mm
Новак - 5 %

10Pieces Flatback Рамен Грб Kawaii Смола Cabochon Лажни Минијатурни Храна Јагода Торта Смола Занает Декорација За Кукла Куќа:15mm

Достапно за нарачка
DEN 114.72
DEN 109.00
Достапност:

10 Pieces Flatback Рамен Грб Kawaii Смола Cabochon Лажни Минијатурни Храна Јагода Торта Смола Занает Декорација За Кукла Куќа : 15mm
Состојба : нова, висок квалитет!
Материјал : смола
Големина : 15mm
Боја : како на сликата покажа
Употреба : За DIY декорација на Scrapbooking, Занает, Коса, Текстил, Чевли, мобилен телефон, лаптоп и кеси декорација, итн. .
Превозот :
Износот >7 САД Надградба да брод од страна на Epacket Слободно,Друга земја ќе се надополни да брод од страна на Кина Пост Регистрирани Воздух Слободно
Износот > 100 Надградба да брод од Експрес начин Слободно,Fedex,UPS-от,ЕМС...
Цена :
Цената не вклучува царина што зависи од вашата земја политика, ние ќе ги прогласи парцела само за примерок, нема вредност, се обидува да ја избегне царинската должност за вас.
По продажба на услуги :
Ако декорација сте примиле е оштетена од страна на курир и не добиете парцела повеќе од еден месец, pls дозволете ни да знаеме, ние ќе се обидеме потрудиме да ги покријат вашата загуба.
Повратни информации :
Pls ни даде пет ѕвездички повратните информации ако ви се допаѓа нашата декорација. Не остави Негативни повратни информации без да се бара од нас за помош; pls контактирајте со нас прво, ако имате било каков проблем.
Се чувствуваат слободни да не контактирате,ако имате било какви прашања или да бара ^_^

За производот

боја:
Бела, Розова, Чоколадо, Меша
Стил:
Јапонија Стил
Бренд Име:
Свежо Градина
Материјал:
Смола
Тема:
Љубов
Обликот:
смола храна
Стил:
Мини Храна
Користење на:
смола занает

Избор на клиент