50pcs 0.7*4.5*21mm Малите место пролет 0.7 мм жица микро компресија пролет притисок пролет OD=4.5 мм

50pcs 0.7*4.5*21mm Малите место пролет 0.7 мм жица микро компресија пролет притисок пролет OD=4.5 мм

Достапно за нарачка
DEN 345.60
Достапност:

пролет челик 0.7 мм Малите место пролет жица микро пролет
Големина : 0.7(d)*4.5(D)*21mm(L)
жица со дијаметар=0.7 mm
надворешниот дијаметар=4.5 мм
должина=21mm

За производот

is_customized:
Yes
Стил:
Серпентина
Материјал:
Челик
Употреба:
Индустриски
DIY Материјали:
Металугрија
Оптоварување Тип:
компресија
Број На Модел На:
0.7*4.5*21mm
Пакет:
ПЛАСТИЧНА КЕСА+ КАРТОН
Материјал:
Пролет челик
MOQ:
50pcs
Големина:
0.7*4.5*21mm

Избор на клиент