МТ-VIKI VGA Video Splitter Дистрибутер на текст 1 да 4 Излез 1 PC компјутер домаќин поврзува 4 Монитори МТ-2504
Новак - 7 %

МТ-VIKI VGA Video Splitter Дистрибутер на текст 1 да 4 Излез 1 PC компјутер домаќин поврзува 4 Монитори МТ-2504

Достапно за нарачка
DEN 892.32
DEN 830.00
Достапност:


Сите на МТ-VIKI VGA Splitter е тука
2 Порт
4 Пристаништето Порта 8 16 Port 32 Порта
150 MHz
1502 1504 1508
250 MHz
2502
2502 AS (пластични случај)
2504
2504 AS (пластични случај) 2508 350 MHz
3502
3502 A (pliastic случај)
3502 AV (со аудио)
3504
3504 A (пластични случај)
3504 AV (со аудио) 3508 35016 35032
500 MHz
5002 5004 5008
МТ-VIKI 250 Mhz VGA Видео Сигнал Splitter Дистрибутер јас текст до 4 Излез поддршка на широк екран LCD Монитори МТ-2504
МТ-2504 им овозможува на 1 VGA сигнал извор прикаже на 4 широк екран LCD монитори synchronously.
Конекција :
ПРИМЕНА
ПАКУВАЊЕ & ИСПОРАКА

За производот

Должина на кабел:
Други
Пакет:
Yes
Тип:
Кабел Адаптер
Број На Модел На:
МТ-2504
Производи Статус:
Акции
Бренд Име:
Мт-Viki
На текст:
1 VGA женски порта
Излез:
4 VGA женски порта
пропусниот опсег:
250MHz
Резолуција:
1920*1440

Избор на клиент