Бесплатен превозот 300 компјутери многу 6.5x6cm празно 350 gsm срце облик црна хартија висат tag/печење цена/облека печатени на хартија ознака
Новак - 6 %

Бесплатен превозот 300 компјутери многу 6.5x6cm празно 350 gsm срце облик црна хартија висат tag/печење цена/облека печатени

Достапно за нарачка
DEN 806.40
DEN 758.00
Достапност:


Бесплатен превозот 300 компјутери многу 6.5x6cm празно 350 gsm срце облик
црна хартија висат tag/печење цена/
облека печатени на хартија ознака
Големина : 6.5x6cm(T тој кол. на т тој дупчење дупка е 4mm.)

За производот

Тип На Производ:
Облека Ознаки
Материјал:
Хартија
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Број На Модел На:
468
Функција:
Recyled,Еко-Пријателски
Техника:
Печатени
боја:
Црна
Големина:
6.5x6cm

Избор на клиент