Menoea Девојки Фустан Нови 2018 Облека Лето Моден Стил Цртан Филм Симпатична Малку Бело Цртан Филм Фустан Маче Печатени Фустан
Новак - 20 %

Menoea Девојки Фустан Нови 2018 Облека Лето Моден Стил Цртан Филм Симпатична Малку Бело Цртан Филм Фустан Маче Печатени

Достапно за нарачка
DEN 406.08
DEN 325.00
Достапност:

Драги пријатели,ви благодариме за вашиот голем купување.
Обично објектот ќе пристигне во рок од 30-60 дена по испорака. Бразил е потребно повеќе време 50-120 работни дена по испорака (Превозот времето е проценета, но не гарантира) за Време на празникот сезони, може да се одолговлекува.
(3) Фото боја може да биде малку различен од вистинскиот производ поради боја приказ на различни monit.Ни веруваат ! и ќе добиете повеќе.
Нема мамење,се само фер тргување.
Искрено барање дека ќе контактирајте со нас веднаш,ПРЕД да ни даде 3 ѕвезди или 1 ѕвезди повратни информации, така што можеме да сатис factorily ги реши вашите проблеми.
Топло prompt
1. Ние се стремиме да го одржува највисоки стандарди на квалитет и за шопинг искуство за 5 ѕвезди и 100% задоволството на клиентите! Позитивни повратни информации 5stars е многу важна за нас.
Се проценува превозот време : (Важно, ве молиме внимателно прочитајте пред вашиот предлог)
1.54 см
Плаќање :
За да платите за вашиот цел на Ali Express, следете ги чекорите подолу :
1 Изберете цел и кликнете на "Плати Сега" копчето
2 Изберете го вашиот претпочитан начин на плаќање врз исходот страница
Превозот :
Објектот ќе биде предаден во рок од 5 работен ден по расчисти исплата.
За нас :
Ние се прави aliexpress бизнис во еден ИСКРЕН начин.
Повратните информации :
1.
Стилот 1 Големина
Фустан Должина
(cm)
Т-маица
(cm)
погоден погоден
(cm)
2 T/90 28 38
70-80
3 T/100 29 41 80-90 4 T/110 32 42 90-100
5 T/120 33 45 100-110
6 T/130 34 48 110-120
Стил 2 Големина
Фустан Должина
(cm)
Т-маица
(cm)
погоден погоден
(cm)
2 T/90 22 39
70-80
3 T/100 23 41 80-90 4 T/110 24 44 90-100
5 T/120 25 46 100-110
6 T/130 26 48 110-120
Стилот 3 Големина
Фустан Должина
(cm)
Т-маица
(cm)
погоден погоден
(cm)
2 T/90 25 38
70-80
3 T/100 26 40 80-90 4 T/110 27 43 90-100
5 T/120 28 45 100-110
6 T/130 29 48 110-120
Стилот 4 Големина
Фустан Должина
(cm)
Градите
(cm)
погоден погоден
(cm)
3 T/100 50 62
90-100
4 T/110 52 65 100-110 5 T/120 54 68 110-120
6 T/130 56 71 120-130
7 T/140 58 74 130-140
Стилот 5 Големина
Крпа Должина
(cm)
Фустан Должина
(cm)
погоден погоден
(cm)
3 T/5 37 28
80-90
4 T/7 38 29 90-100 5 T/9 40 30 100-110
6 T/11 42 31 110-120
7 T/13 44 32 120-130
Стил 6 Големина
Крпа Должина
(cm)
Фустан Должина
(cm)
погоден погоден
(cm)
3 T/90 38 28
80-90
4 T/100 40 29 90-100 5 T/110 42 30 100-110
6 T/120 44 31 110-120
7 T/130 56 32 120-130
Стил 7 Големина
Крпа Должина
(cm)
Фустан Должина
(cm)
погоден погоден
(cm)
3 T/5 34 31
80-90
4 T/7 36 32 90-100 5 T/9 39 33 100-110
6 T/11 41 35 110-120
7 T/13 44 37 120-130
Ве молиме овозможи 1-3 CM разлики поради прирачник за мерење.
Над $ 20 Слободни e Packet
Саудиска Арабија,Израел,
Норвешка, Канада ,
Австралија , Велика Британија, Над $ 60 Слободни ARAMEX Обединетите Арапски Емирати,Индија Над $ 150 Слободни ARAMEX
Кувајт,Саудиска Арабија,
Оман,Либан, Катар, Јордан,
Шри Ланка, Бахреин,Eaypt
Пријателски Совети :
(1) големината се мери со раце, ве молиме овозможи 1-3cm грешка на мерењето .54 см)
(2) Ако вашата мерење лебди помеѓу две големини, совети за изборот на поголем големина. На светот : Кина Пост Регистрирани Воздух Mail.
Сите мерења во cm, ве молиме имајте на ум 1 cm = 0. ве молиме запомнете да ги понуди на вашето целосно име и презиме ,детални адреса, така што можете да го добиете вашиот парцела успешно. Ве молиме да ги купите предмети ако вие се согласувате со горенаведените услови.39 инч,1 инч=2. На сад : e Packet испорака од Кина (7 до 12 работни дена).Ние сме фабрика директна продажба,ние ќе ви даде најдобар квалитет облека,брза испорака брзина,најниска цена,најдобра услуга . Ние ќе случајно beautifully presented мали подароци на вашиот мало бебе .Да Russion : e Packet испорака од Кина (10 до 30 работни дена)
2.

За производот

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 6, 7
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Sleeve Должина(cm):
Краток
Силуета:
А-Линија
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
Мечка Лидер
Стил:
Повик
Шаблон Тип:
Цртан филм
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Voile,Памук,Mesh
Вграден Градник:
No
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Декорација:
Шема
Број На Модел На:
AZ236
Јака:
О Деколте
големина на:
2-6 години

Избор на клиент