Нови Жените Кратко Viscose Чипка Гаќи Плус Големина Проѕирна долна облека Дами Intimates Секси XL 2XL 3XL Висок Квалитет

Нови Жените Кратко Viscose Чипка Гаќи Плус Големина Проѕирна долна облека Дами Intimates Секси XL 2XL 3XL Висок Квалитет

Достапно за нарачка
DEN 191.52
Достапност:

Материјал : 95% viscose ,5% elastane, crotch : 100% памук Пакет : 1 PCS памук, Чипка Кратко Состојба : Brand New Боја : како слики Колекција : Средината на Пораст Памук, Чипка Кратко Вовед : Секси Памук, Чипка Кратко Боја е многу убава, постојат XL,XXL и 3 XL Плус Големина За Жените Посебна Забелешка Во нашата продавници, цел повеќе од $7, ние ќе ја испратите вашата нарачка од Кина поштата Регистрирани воздух mail за слободни. Цел на повеќе од $10 на долна облека, ќе добиете еден бесплатно добар квалитет G-стрингот(треба да се contace нас и место цел)
Answer : ___________________________ Note :
Не мин цел,може да се купи она што го сакате.Ви благодариме!!!
Плаќање :
1. Откако ќе поставите цел,кликнете на копчето"плати сега"за да заврши плаќање.
2. Начин на плаќање : Visa Master Card,Western Union,Qiwi,Web Money,Beleto и Банкарски трансфер.
Испорака :
1. Сите нарачки ќе бидат испратени во 1-2 работни дена по вашата исплата потврди
2.Pls двојно проверете вашиот превозот адреса, кога ќе се плати за нарачката. Pls имајте на ум дека превозот адреса е многу тешко да се промени кога цел е испратен надвор
3.Понекогаш парцела можеби малку доцнење поради строгите обичај, и локален настан,лошите временски услови,итн.
Повратни информации :
1. Ако примите и како нашите производи,услуги,позитивните feeback е многу ценет и благодарност за вашата љубезност поддршка. 2.Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти која и негативни повратни информации,тоа е нашата задоволство да ви помогне да ги реши сите проблеми на најдобар начин.

За производот

Големина:
XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Гаќи
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Пораст Тип:
Средината На Пораст
Декорација:
Чипка
Материјал:
Spandex,Памук,Viscose
Број На Модел На:
viscose кратко
Материјал Состав:
Памук
Бренд Име:
UWOCEKA
Гаќи Тип:
Кратко
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Гаќи
Боја Стил:
Природна Боја
Гаќи Тип:
viscose Гаќи
SKU:
BLD4148
Име:
viscose Гаќи

Избор на клиент