Висок Квалитет T11X36 LED Табличка Светла 4SMD Купола Внатрешни Светла Автомобили Светилки 6000K DC 12V
Новак - 26 %

Висок Квалитет T11X36 LED Табличка Светла 4SMD Купола Внатрешни Светла Автомобили Светилки 6000K DC 12V

Достапно за нарачка
DEN 374.40
DEN 277.00
Достапност:


ПРОИЗВОД PRAMETER
Точка Бр.
Еј 002
Спецификација
T11 X36 4 SMD
Напон
DC 12 V
Моќност
1.5 W
Лумен
70 LM
Температура На Боја
6000 K 9000 K
Боја
Бела
Живот Време
30000 часа
Поларитетот
Не-поларитетот
Пакување
1pcs

За производот

Емитуваат Боја:
Бела
Wattage:
1.5W
Температура На Боја:
6000K
Објектот Тежина:
0.03kg/piece
Тип На Објект:
Табличка Светла
Име На Модел:
T11x36
Интерфејс Тип:
Festoon-31mm
За Возило Брендови/Модел:
Фиат
Lumens:
70LM
Лумен:
70LM
поларитетот:
поларитетот
Пакување:
2 парчиња
Температура На Боја:
6000K 9000K
Напон:
DC 12V
Надворешни/Внатрешни Работи:
Надворешни Светла
Автомобил Производител:
Фолксваген
За Автомобил Светилка:
Табличка Светла

Избор на клиент