S10K-SCKCR 06 Nicecutt Внатрешни Вртење Алатка Држачот за CCMT вметнете Струг Алатка Носителот

S10K-SCKCR 06 Nicecutt Внатрешни Вртење Алатка Држачот за CCMT вметнете Струг Алатка Носителот

Достапно за нарачка
DEN 662.40
Достапност:


Почитувани Купувачи
Ова е Внатрешна Вртење Алатка Носителот S10 K-SCKCR 06 за 1pcs, Ако сте во потрага за други модели, ве молиме контактирајте со нас.
За Испорака : Ние и ветуваме да испрати стоката во рок од 7 дена, бесплатен превозот на Кина Регистрирани Воздух Mail е достапно, нормално тоа ќе потрае 15~30 дена, можеби ќе потрае неколку подолго време на испорака ако вашето место е далеку Можете исто така да изберете и други решение на испорака, ако ве молиме контактирајте со нас пред исплата.
За Повратни информации : Ако се чувствувате задоволни со нашите производи и услуги, ние така ќе го ценат, ако може да ни даде 5 ѕвезди позитивни повратни информации. Ако се чувствувате незадоволни со нашите производи или нешто друго, ве молиме да се одржи пред давањето на негативни повратни информации, контактирајте со нас, ние ќе го прават нашите најдобри за решавање на проблемите. Ви благодариме!

За производот

Материјал:
Тешко Легура
Употреба:
внатрешни вртење алатка
Обложување:
Никој
Бренд Име:
MCE
Тврдост:
90
Број На Модел На:
S10K-SCKCR 06
боја:
Сребро.
Нож За Подлога:
CCMT
Стегање систем:
S тип

Избор на клиент