Посебни Нова Нема Логото Superlight Јаглерод Матични Патот Планински Велосипед Матични 80/90/100/110/120mm Црвено Sliver Сина Бесплатен Превозот LGC13
Новак - 15 %

Посебни Нова Нема Логото Superlight Јаглерод Матични Патот Планински Велосипед Матични 80/90/100/110/120mm Црвено Sliver Сина

Достапно за нарачка
DEN 1295.52
DEN 1101.00
Достапност:


ѕвезда
крајот
Model Number : LGC13
Материјал : целосна јаглерод
Висина : 40mm
Боја : како на слики
Тежина : околу 130g
Steerer Дијаметар : (31.8 mm)
Матични Должина : 80mm/90mm/100mm/110mm/120mm(ве Молиме изберете ја вашата омилена големина)
Велосипед Тип : Планина/ Патот
Помина EN 14766 Стандарди и ЈАПОНИЈА JIS Стандарди.
Оваа продавница на сите стока се е фабрика превозот цена да не се прифати преговарање продавница сите стока се може да уживаат 7 дена без причина се врати стоката, 30 дена, во рамките не ефект II пати продажбата ситуација Xia врати стоката 1 години гаранција за квалитет на услуга (производи гаранција на години) производи квалитет на проблемот на грбот замена уживате во слободен врати услуга не-квалитет на проблемот на грбот замена, клиентот треба да носат roundtrip на логистички трошоци.

За производот

Вилушка Менгеме Дијаметар:
28.6 mm
Висина:
26 - 35mm
Бренд Име:
ULLICYC
Материјал:
Јаглерод Влакна
Handlebar Менгеме Дијаметар:
26.6 - 28.0 mm
Должина:
80/90/100/110/120

Избор на клиент