FUWAYDA ВОДООТПОРЕН автомобил rear view camera HD SONY CCD камера за ФОЛКСВАГЕН ГОЛФ PASSAT TOURAN CADDY ВРВЕН /T5 ТРАНСПОРТЕРОТ/MULTIVAN T5
Новак - 22 %

FUWAYDA ВОДООТПОРЕН автомобил rear view camera HD SONY CCD камера за ФОЛКСВАГЕН ГОЛФ PASSAT TOURAN CADDY ВРВЕН /T5 ТРАНСПОРТЕРОТ/MULTIVAN

Достапно за нарачка
DEN 1003.20
DEN 782.00
Достапност:

Поврзување вградениот табличка светло на камерата за тоа каде акции табличка светлина е поврзан за да се добие моќта Поврзете моќта на камерата на вашиот кочница lights (светла) - црвена жица да се позитивни и црна жица до негативни. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Ве молиме љубезно ве молиме да бидете сигурни дека нашиот производ е големина е ист со вашиот автомобил' s табличка светлина, бидејќи таму може да има мала разлика, дури и за ист стил автомобил, но во друга земја. AGC : Авто BLC : Автоматски Баланс на Белата боја : Автоматски Видео Боја : Шарени Ефективни Пиксели : 728x512 Резолуција : 520 TV линии (Нормално CMOS/CCD/CMD камерата е 420 TV Lines) Видео Излез : 1.
Производи Се Препорачува
Ова е нашата продавница линк : ( )
SONY CCD Автомобил задните видите автомобил камера за "ФОЛКСВАГЕН" Caddy 2003-2014 "ФОЛКСВАГЕН" Jetta/Sagitar 2005-2010 "ФОЛКСВАГЕН" Passat 3Б 2001-2002 "ФОЛКСВАГЕН" Passat 3 C 2003-2005 "ФОЛКСВАГЕН" Голф Плус 2005-2007 "ФОЛКСВАГЕН" Touran 2003-2010 "ФОЛКСВАГЕН" T5 Транспортерот 2003-2014 "Шкода" Врвен 2002-2008
SONY CCD камера е висока јасно, подобар квалитет отколку Шарени CMOS и CMD и CCD
PLS љубезно се Земе предвид како што е подолу :
Да се биде безбеден, ве молиме да обрнете внимание за да димензија слика пред да го купат.
На примање содржини, ние ќе рефундирање на дека веднаш.
170 степен поглед агол, многу мали, и лесен за инсталирање
Ниско осветлување и пополнете светлината автоматски, водоотпорен
Пакет :
1 x Водоотпорен Автомобил Rear View Копија SONY CCD Камера 1 x 5 M Видео Кабел 1 x Кабел за Напојување
Земете вашиот акции табличка на светлината во задниот дел на вашиот автомобил.
Оваа камера ќе го замени еден од табличка светла. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте сигурни.
Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.(Во повеќето случаи, купувачот само ќе треба да го вратите проблем компоненти отколку на целиот пакет.
Повратни информации :
Ве молиме љубезно ни остави добар фидбек со 5 ѕвезди, ако објектот примен во добра здравствена состојба;
За Купувачите кои не е задоволителна со вашата шопинг Искуство, можете да контактирате со нас прво пред да се остави исходот на повратни информации;секој проблем може да се разработат преку добра комуникација помеѓу двете страни.
Пред да се врати ставки, ве молиме бидете сигурни дека ќе добиете на нашата (на продавачот) се врати адреса и напишете "подарок" за испорака детали лист.
Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа. Предмети може да биде заменет во текот на првиот месец или одржува на првата година.0 Vp-p,75Ω Електронски Shutter : 1/60(NTSC)-1/10000 S, 1/50(PAL)-1/10000 S S/N сооднос : Подобро Од 48db Леќа Агол : 170 Степен Водоотпорен Класа : Ip 68 Операција Температура : -20°C+80°C RH95% Температура на Чување : -30°C+80°C Работна Сила (DCV) : 12 V Тековната потрошувачка : 90m A Max
Главни Карактеристики :
SONY CCD камера е повисока јасно, подобар квалитет отколку Шарени CMOS и CMD и Остри CCD.
Ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив, за било која причина. Поврзете го видео кабелот на камерата за продолжување на кабелот.
***** Купувачи се само одговорни за враќање такси превозот за гаранција предмети.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме. Ве молиме да го користите редовно поштенска услуга и ни ги испратите на следење на број. Поврзете продолжување кабелот со вашиот автомобил монитор. Поправи камерата до каде акции табличка светлина беше. Ќе видите слики кога вашиот автомобил е во обратна смена.

За производот

Жица или Безжично:
Жица
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Guiding Line:
Yes
Школка Материјал:
Пластични
Материјал Тип:
ABS
Бренд Име:
FUWAYDA
Боја Име:
Бои
степен:
170 степен
sony ccd или ccd:
SONY
марка за:
ФОЛКСВАГЕН ГОЛФ PASSAT TOURAN CADDY ВРВЕН /T5 ТРАНСПОРТЕРОТ/MULTIVAN T5
Автомобил Производител:
Фолксваген

Избор на клиент