Титаниум Алуминиумски 1-1/8 Инчен Велосипед Слушалки за Миење Постави Велосипед Матични Велосипед Додатоци Изолација за Полнење За Велосипед Поправи Ремонтирам 5/10/
Новак - 39 %

Титаниум Алуминиумски 1-1/8 Инчен Велосипед Слушалки за Миење Постави Велосипед Матични Велосипед Додатоци Изолација за Полнење

Достапно за нарачка
DEN 216.96
DEN 132.00
Достапност:


Име : Титаниум алуминиумски миење
Употреба : Погоден 28.6 mm вилушка цевка
Материјал : Титаниум алуминиумски
Висина : 5mm/10мм/15mm/20mm
Тежина : 2.5 g(5мм) , 10g(20mm) Ако имате прашање со нашите предмети ,ве молиме слободно контактирајте со мене.
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.

За производот

Големина:
34mm
Надворешен дијаметар:
32-милиметри
Висина:
5/10/15/20mm
Создаден Diamete:
28.6 mm
Тежина:
5g
Материјал:
Титаниум Алуминиумски
Број На Модел На:
едноставен за миење

Избор на клиент