1000pcs/4 многу#-40*5+L Должина(L)=5~16mm Висок Квалитет VGA Конектор Завртка Месинг ќор-сокак Spacer Никел позлатен
Новак - 10 %

1000pcs/4 многу-40*5+L Должина(L)=5~16mm Висок Квалитет VGA Конектор Завртка Месинг ќор-сокак Spacer Никел позлатен

Достапно за нарачка
DEN 1722.24
DEN 1550.00
Достапност:

1000pcs/4 многу#-40*5+L Должина(L)=5~16mm Висок Квалитет VGA Конектор Завртка Месинг ќор-сокак Spacer Никел позлатен

За производот

Големина:
4-40
Должина:
5mm, 6mm, 8mm, 10mm, 12mm, 14mm, 15mm, 7mm, 13mm
Вози Стил:
Надворешни Хексадецимален
Глава Стил:
Хексадецимален
Материјал:
Дувачкиот
Пакет:
100-199Pcs
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
М3*5/6/7/8/9/10/11/12
DIY Материјали:
Металугрија
Завртка Тип:
Машина Завртки

Избор на клиент