Моден Легура Накит Љубов Ѓердан Ѓердан Жените накит Позлатен Кристал Јака Додаток Љубовник е Дар(X0098)
Новак - 7 %

Моден Легура Накит Љубов Ѓердан Ѓердан Жените накит Позлатен Кристал Јака Додаток Љубовник е Дар(X0098)

Достапно за нарачка
DEN 327.84
DEN 305.00
Достапност:


КАРАКТЕРИСТИКИ на ПРОИЗВОДОТ Стил : мода накит синџири ѓердани Материјал : еколошки бакар, 18k вистински златен или позлатен platinum позлатен, ААА кристал Повод : ангажирање /годишнината /партија/ подарок Состојба : 100% сосема нов, одлична занает Злато позлатен : Три пати Злато позлатен Пакет Содржина : 1 синџир, 1 pendant, , Хартија картичка, OPP вреќа Овој Накит во Согласност Со Стандардите на ЕУ за Животната средина
СЛИКИ ПОКАЖУВААТ

За производот

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
X0098
Приврзоци Тип:
Solitaire
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк, Алуминиум,Бакар
Пол:
Жените
Бренд Име:
dishana
Обликотшема:
љубов мода ѓердан
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Должина:
38cm+5cm
Тежина:
3.3 g(net weight)
Занает:
Electroplate
Животната Средина Standa:
Олово, Никел, Кадмиум слободни
Функција:
Висок степен на светло-постојаност
Подарок за:
Девојка / Жена / Мајка / најдобри пријатели
Повод:
Ангажирање,Божиќ подароци,Партија,свадба,жени,шарм,трговија на големо,мода
Пакет:
Заштитна пакет

Избор на клиент