Електронски switch A05 заклучување на авто-заклучување копче за префрлање 1 почнувајќи животната средина . Бесплатен Превозот

Електронски switch A05 заклучување на авто-заклучување копче за префрлање 1 почнувајќи животната средина . Бесплатен Превозот

Достапно за нарачка
DEN 1793.76
Достапност:

- Како вашите повратни информации е многу важен за нашиот развој срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Благодарам многу за вашето време.- DHL Fed Ex ТНТ ПРОЗОРЦИ ЕМС Кина Пост Хонгконг Пост се сите достапни.
Ве молиме имајте предвид дека 'наслов' на оваа листа содржи различни модели е да се понуди што повеќе избори.- Ве молиме проверете со вас земја?s Царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред да купите. За прв 1 месец ние ќе плати еден начин превозот цена( од нас до вашата локација); По 1 месец на купување, купувачот треба да плати два начини на превозот цена.- Ние ги доставуваме бесплатна поправка на услугата во рок од една година од купувањето. Ајде да работат заедно за да се реши проблемот, во најраната погодност.- Ве молиме бидете сигурни дека вашата исплата сметка е достапна пред да конкурираат на објектот. Ако навистина имаат потешкотии во плаќањето на објектот, ве молиме контактирајте со нас прво ние ќе ви помогнат да се реши тоа.- Објектот ќе бидат испратени со 3 дневна по добивањето на плаќање.- Една година гаранција .
Ви благодарам многу за вашата поддршка и ќе имаат убав ден!
Ве молиме да се чувствуваат слободни да ни капка порака ако имаш било какви прашања, ние сме тука да ви помогнеме.

За производот

Материјал:
Префрлете
Бренд Име:
OKWK
Префрлете:
Сина

Избор на клиент