50pcs Нерѓосувачки челик потоне главата хексадецимален штекер завртки M6*8/10/12/14-20 мм рамна глава хексадецимален штекер завртки завртки
Новак - 5 %

50pcs Нерѓосувачки челик потоне главата хексадецимален штекер завртки M6*8/10/12/14-20 мм рамна глава хексадецимален штекер завртки

Достапно за нарачка
DEN 222.72
DEN 212.00
Достапност:


ако ви треба други големина ве молиме отворете го линкот : http : //www.aliexpress.com/store/119597/search?origin=y&Search Text=Stainless+steel+sink+head+hex+socket+screws

За производот

Димензии:
M6x8 мм, M6x10 мм, M6x12 мм, M6x14 мм, M6x16 мм, M6x18 мм, M6x20 mm
is_customized:
Yes
Бренд Име:
VIDONIA
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
M6

Избор на клиент