Праска тешки палачинка worsted облека ткаенини drape фустан ткаенина DIY ткаенина водат ткаенина трговија на големо платно

Праска тешки палачинка worsted облека ткаенини drape фустан ткаенина DIY ткаенина водат ткаенина трговија на големо платно

Достапно за нарачка
DEN 2926.56
Достапност:

modname=ckeditor

За производот

Техника:
Ткаени
Тип:
водат ткаенина
Шема:
Обоена
Nonwoven Техника:
Игла-Удирани Со Тупаници
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Функција:
еластичен
Плетени Тип:
Искриват
Материјал:
Полиестер / Најлон
Ширина:
148cm
Велур Ткаенина Тип:
no
Стил:
Обична
Тежина:
300g / m

Избор на клиент