Најдобри Роденденски Подарок BEYBLADE 4D БРЗИНАТА МЕТАЛ ФУЗИЈА Beyblades Играчка Брзината Beyblade Единствен Метал Борбата BB116F SVREW ФОКС TR145WD
Новак - 10 %

Најдобри Роденденски Подарок BEYBLADE 4D БРЗИНАТА МЕТАЛ ФУЗИЈА Beyblades Играчка Брзината Beyblade Единствен Метал Борбата BB116F

Достапно за нарачка
DEN 321.60
DEN 289.00
Достапност:


BEYBLADE 4 D БРЗИНАТА МЕТАЛ ФУЗИЈА Beyblades Играчка Брзината Beyblade Единствен Метал Борбата BB116 F SVREW ФОКС TR145 WD

За производот

Број На Модел На:
BB116F
Предупредување:
beyblade играчка поставена
Тип На Објект:
Еден
Дијаметар:
4D БРЗИНА
Возраст Опсег:
2-4 Години,5-7 Години,8-11 Години,12-15 Години
Карактеристики:
Мини
Пол:
Унисекс
Материјал:
Метал
Име:
beyblade

Избор на клиент