Слободен испорака на Високо Квалитетни Злато се Зголеми за 90 Степени отворен од не ' Рѓосувачки Челик 304 Ѕид Стакло Туш Вратата Зглоб HM153
Новак - 47 %

Слободен испорака на Високо Квалитетни Злато се Зголеми за 90 Степени отворен од не ' Рѓосувачки Челик 304 Ѕид Стакло Туш Вратата

Достапно за нарачка
DEN 6287.52
DEN 3332.00
Достапност:

Ако тоа е повеќе од 14 дена,тоа се смета како се користи и ние не ги издава сите наплата или замена. Поддршка Aliexpress Зачувам.
Политика На Враќање
Answer : ___________________________ Note : Мажите направени дефекти не се гарантира,како што се на штета по употребата,оштетувања од вода и така натаму. Овие трошоци се на купувачи одговорност.
започнете
крајот
Слободен испорака на Високо Квалитетни Злато се Зголеми за 90 Степени отворен од не ' Рѓосувачки Челик 304 Ѕид Стакло Туш Вратата Зглоб HM153
Answer : ___________________________ NOTE : руската Федерација клиенти : ве Молиме потврдете дека вашата FULL NAME со адреса,тоа е неопходно за да се receieve вашиот пакет без проблеми. : )
Ви благодариме за вашата посета и добредојде назад.
Испорака детали
Ние ќе ги испрати вашите нарачки во 1-7 дена(во зависност од вашите нарачки количество) по уплатата.
Политика На Враќање
Ве молиме Имајте во предвид : Мажите направени дефекти не се гарантира,како што се на штета по употребата,оштетувања од вода и така натаму.
Испорака
Ние ќе ги испрати вашите нарачки во 1-5 дена (во зависност од вашата цел е количество) по уплатата.
Ве молиме имајте во предвид дека цената е за 1 PC Не 1 пар!
Големина : КАКО на следниве слики
Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик
Диплома : 90°
Пакетот Вклучува :
1 x Зглоб со појавување на додатоци
Плаќање
Ние го прифатат плаќање преку Bookers,Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер.
Чекор 2) Испрати фотографии до нас за проблемите на предмети или нешто друго детали.
Меѓународни купувачиве МОЛИМЕ ВНИМАТЕЛНО ЗАБЕЛЕШКА :
а) Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот и ракувањето.Висок квалитет на производот,разумни цени,одличен услугата на купувачи и сигурен кредитна стои е нашата начело.Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ако во 14 дена,можете да разменувате предмети,и што можете да направите како оваа :
Чекор 1) E-mail на нас во рок од 7 работни дена или разговор со нас од страна на Трговија со Датот. Враќање на предмети за нас со следење на број,Ние ќе рефундирање на дека по приемот на објектот во првобитната состојба ( но НЕ го вклучува превозот цената што ја платиле за објект ), или може да имате замена.
Враќање такси превозот треба да се плати од страна на купувачот.
Меѓународни купувачиве МОЛИМЕ ВНИМАТЕЛНО ЗАБЕЛЕШКА :
а) Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или такси превозот. Поддршка Aliexpress Зачувам. Ако не сте задоволни со вашиот објекти,ќе има 14 дена за да контактирате со нас за враќајќи се од датумот кога сте го добиле.
Добредојдовте на нашата продавница Ако купите 2 парчиња или повеќе еднаш време,ќе добиете 3% попуст;
На повеќе ќе ги купите,толку повеќе попуст ќе победи O(∩_∩) O~
100% Висок Квалитет
Монтажа на завртката е вклучен
Издржлива и корисна, лесно може да се инсталира.
За нас
· Ние сме професионални низ целиот свет трговија на големо друштво.
За нас, и Ние сме професионални низ целиот свет трговија на големо друштво.
· Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме да ја додадете нашата продавница на "Add to Wish List".
Враќање такси превозот треба да се плати од страна на купувачот. Висок квалитет на производот, разумни цени, одличен услугата на купувачи и сигурен кредитна стои е нашата начело.^_^
Плаќање
Ние го прифатат плаќање преку Bookers,Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер.
Чекор 3) се Врати ставки за да ни со следење на број,Ние ќе рефундирање на дека по приемот на објектот во првобитната состојба ( но НЕ го вклучува превозот цената што ја платиле за објект ), или може да имате замена.

За производот

Тип:
Вратата Шарки
Бренд Име:
OuXinDiLong
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
HM153

Избор на клиент