ZjRight 54 led Par светлина IR-Далечински RGBWDMX 512 концерт Божиќ светла Звук контрола Партија КТВ ноќта на Вештерките декорација headlamp
Новак - 10 %

ZjRight 54 led Par светлина IR-Далечински RGBWDMX 512 концерт Божиќ светла Звук контрола Партија КТВ ноќта на Вештерките декорација

Достапно за нарачка
DEN 3023.52
DEN 2721.00
Достапност:


Производот се Покаже Превозот во СВЕТОТ на ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO / FPO) Наредби обработени навремено по плаќање на проверка. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ние не сме одговорни за било обичај давачки, увоз даноци и релативни трошоци. Ако имате било какви прашања во врска со транспортот прашања, молам контактирајте ме!
Повратни информации ве Молиме да ја напуштат повратни информации 5 ѕвезди пофалби. Ве молиме НЕ оставајте 1 ѕвезда, 2 ѕвезди, 3 ѕвезди. Ако има било какви прашања во врска Т и производ, ве молиме контактирајте со тоа.

За производот

Приклучок Тип:
ЕУ Приклучокот, НИ Приклучокот, АУ Приклучокот, велика БРИТАНИЈА Приклучок
Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
Бренд Име:
ZJRIGHT
Стил:
DMX Фаза Светлина
Повод:
Професионална Фаза & DJ
моќност:
60W
Број На Модел На:
R-L-217R
Напон:
AC110v~AC220v , 50/60Hz
Ефект:
54pcs LED PAR Светлина
LED Par Боја:
4 во 1 Fullcolor, Црвена,Зелена,Сина,Бела
режим:
Далечински Управувач / DMX512 контрола / Voice control / Auto
led моќ:
54x1 W
DMX Канал:
7
Големина:
220x220x180mm
Тежина:
1.4kg
Употреба:
диско светлина,dj светлина, Градина Ефект светлина,БАР КТВ клуб мини светлина
Функција:
dmx
имот:
LED СВЕТЛА

Избор на клиент