РОДЕН е ПРИЛИЧНО Црни Нокти Печат полски 6ml Плоча Печатење Лак Лак Нокти Помине Уметност полски
Новак - 15 %

РОДЕН е ПРИЛИЧНО Црни Нокти Печат полски 6ml Плоча Печатење Лак Лак Нокти Помине Уметност полски

Достапно за нарачка
DEN 143.52
DEN 122.00
Достапност:


Спецификација :
100% нов мало
Капацитет : 6ml
Боја : #3
Пакет Содржина :
1 Шише Печат Полски
Инструкции :
Специјален лак за нокти уметноста на печатење и печатарски бои машина.
Супериорен Квалитет и сосема нови производи.
Едноставен за употреба : се Тресат или промешајте добро пред употреба.
Атрактивна Боја.
Се специјализирани за Нокти Печат.
Сува брзо.
Повратни Информации И Услуга :
1) Нашата цел е да се обезбеди највисоко Ниво Услугата на Купувачи, и нашата служба за корисници специјалисти се секогаш стои страна да го реши секој на вашиот проблем. Ако имате било какви прашања во врска со превозот време и неисправни квалитет и предмети без примена, ве молиме контактирајте со нас, ние може да ви даде задоволни одговори на & резолуција. Ние во голема мера го цениме вашата 5-ЅВЕЗДА ПОЗИТИВНИ повратни резултати и ве молиме да НЕ остави негативни повратни информации, без да бара помош .
2) Ние ветувања за да обезбеди најдобра услуга за нашите вредни клиенти. Ние продаваме квалитет на производи со најдобра цена и премиум услуга. За било какви прашања ќе се одговори во рок од 24 часа (освен сабота и недела и јавни празници).Ако имате било какви прашања, не двоумете се да контактирате со нас.
Плаќања :
1) Пред да го купат, ве Молиме бидете сигурни дека вашиот Превозот адреса е точна.Или не,ве молам, точно пред исплата.
2) ве Молам оставете белешка во плаќање имајте предвид при донесувањето на плаќање доколку имате било какви посебни барање (бои/големина).
3) телефонскиот број не е препорачливо за повеќе точна испорака.
Превозот И Предавање На Терминот :
1) Ние брод во СВЕТОТ како ПОДАРОК.
2) точки ќе биде предаден во рок од 1-3 работен ден по уплатата завршен примени.
3) Предмети се испраќаат преку економија поштенски (ние ќе го испратите вашиот пакет со бесплатно следење на број), стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 30 дена.
4) времето за Испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да потрае и до 35 дена. Ако не можете да го добијат тоа по 35 дена. Ве молиме контактирајте со нас за решавање.
5) Превозот може да биде под влијание на празници, настани и други несигурности. Ние не може да гарантира пристигнување време.
6) ве Молиме да се напомене дека клиентите од ИТАЛИЈА или Бразил, поради вашата земји' строги СОПСТВЕНИ политики за MERCHANDISES од Источна Азија, испорака брзина може да биде во голема мера одложен .
7) Ако не им се допаѓаат навидум долго превозот време, ве молиме да не понуда. Ние не сакате да се добие негативна или неутрална или слабо НСД резултат само затоа што на превозот време.
8) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
9) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.

За производот

Тип На Објект:
Лак
НЕТО-WT.:
6ml
Број На Модел На:
AXP27268
Состојка:
печат полски
Бренд Име:
Роден Е Прилично
Количина:
1 шише

Избор на клиент