Децата Onsie Бар Училиште Партија Смешни Костим Гумени Масни Будали Чудовиште Игра за ноќта на Вештерките

Децата Onsie Бар Училиште Партија Смешни Костим Гумени Масни Будали Чудовиште Игра за ноќта на Вештерките

Достапно за нарачка
DEN 1258.56
Достапност:


3) Ако не сте задоволни со нашите производи и услугата за купување. Да се биде направен од лесен материјал, тоа нема да го запрете вашето вежбање, вашето движење на подиумот. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите.
2) "Бесплатен Превозот" објект ќе бидат испратени од страна на "Кина Пост Воздух Mail" со следење на интернет, не сите земји бесплатен превозот! Просечно време на испорака е 15~30 дена, за Русија/Бразил ќе биде 25~45 дена.
Политика На Враќање :
1) Сите предмети во рок од еден месец се гаранција за размена. Батерии : 4 XAA потребни батерии (не се вклучени) многу светлина, помалку од 1kgs.
5) Ние се обидуваме се потрудиме да им служи на клиенти. Тоа е лесно да се надува и го стави на : едноставно чекор во костим, вклучете го вентилаторот (дискретно скриени во внатрешноста на облека) и ќе биде целосно оптоварен во рок од 60 секунди. Ние се осигура дека може да се купи ист или повисок Квалитет на производите со пониска цена од нашата продавница. Ние не може да гарантира пристигнување време. Ние не сакате да се добие негативна или неутрална или слабо НСД резултат само затоа што на превозот време. Ако не им се допаѓаат навидум долго превозот време, ве молиме да не понуда. И можете да уживате во попуст цена, но на превозот надомест треба да се наплаќа. Оваа Гумени Диносаурус Носии ќе играат важна улога во партијата. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Да се обезбеди да се плати минимален данок, ние ќе изјави како "подарок", или "примерок" со ниска вредност. Ние ќе високо го цениме ако оставите една позитивна порака. Овие дополнителни такси може да влијае на времето на испорака.
4) Ако не се примените стоки во 50 дена (90%Русија & Бразил), ве МОЛИМЕ, контактирајте не за време на проширување,
НЕ се отвори спорот за оваа причина, бидејќи испораката е сосема надвор од продавачот контрола, тоа треба да биде поштата должност, секој Спор не се случува да ви помогне да добиете на стоки побрзо.Таа работи со голем фан дека може да се задржи тоа надуени до седум часа, ќе има доволно време за забава и frolics.
Превозот :
1) Ние само брод вашата потврди адреса. И сите се вратени предмети мора да биде во оригинално пакување.
7) Нашите цената не вклучува даноци, ДДВ, или други давачки.
Повратни информации :
1) Нашата цел е да бидете сигурни дека ќе може да имаат пријатен шопинг онлајн. Погоден опсег : Компанија, барови, клубови, танц ПАРТИЈА, паркови, телевизиски програми, супермаркет синџири, хотелски синџири, на годишниот настан, карневал, отворање на свечености, свадби.
4) купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот. Благодарение на вас многу.
3) Ние препорачуваме да изберете International Express EMS/DHL/UPS/ТНТ ако сакате побрзо породување.
4) освен тоа, не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред и по продажба, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
3) може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати, откако ги добивме враќање на производот.
6) превозот е голема главоболка за двете купувачот & продавачот, меѓусебно разбирање е многу потребно.
5183510130421333
Совршен за фенси облека партија. Се надеваме дека може да се задржи на долгорочни деловни односи.
5) Превозот може да биде под влијание на празници, настани и други несигурности.
8) ве Молиме имајте во предвид : купувачи се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерските провизии, давачки и даноци за увоз во вашата земја.

За производот

Извор:
Гумени
Посебни Употреба:
Носии
Бренд Име:
TOLOCO
Извор Тип:
Аниме
Материјал:
Полиестер
Компоненти:
Панталони,Jumpsuits & Rompers
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
111
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
Диносаурус
Извор:
гумени диносаурус

Избор на клиент