SHF16 , 4pcs алуминиум Поддршка седиште , 3D принтер додатоци
Новак - 5 %

SHF16 , 4pcs алуминиум Поддршка седиште , 3D принтер додатоци

Достапно за нарачка
DEN 384.00
DEN 365.00
Достапност:


За производот

is_customized:
Yes
Материјал:
Алуминиум
Standard or Nonstandard:
Стандард
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
-
Структура:
-
Употреба:
-
Материјал:
Алуминиум Легура
Вратило Дијаметар:
16mm

Избор на клиент