20pcs SMD 5630 LED светло модул Водоотпорен LED светлото бело Топло бела DC12V ОД 1,5 W 3 led 45lm/led
Новак - 12 %

20pcs SMD 5630 LED светло модул Водоотпорен LED светлото бело Топло бела DC12V ОД 1,5 W 3 led 45lm/led

Достапно за нарачка
DEN 335.52
DEN 295.00
Достапност:

Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. 3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 15 дена. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ние само брод да се потврди цел адреси. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на нарачката. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Сепак, ако вашата цел количина е повеќе од 10pcs(вкупна количина за една цел), може да контактирате со нас пред исплата, што веројатно може да заштедите на превозот цена за вас. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.20pcs SMD 5630 LED светло модул Водоотпорен LED светлото бело Топло бела DC12 V ОД 1,5 W 3 led 45lm/led
Specications : рок на гаранција : 2 години животен век : >40000h количество на led : 3pcs Прозрачна флукс : 110lm заштита одделение : IP65 влезен напон : DC12 V осветлување извор : SMD5630 Сертификација : CE & ROHS Потрошувачка на Енергија : Од 1,5 W Емитуваат Боја : Бело(6000-6500 K) Топло Бела( 3000-3500 K) Ладно Бела( 6500-7000 K) зрак агол : 160 - 180 степен големина : 75(L) X12(W) X6(H) mm Стои на струјата : 150m A на (Typ. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Тоа е најевтиниот цена ќе може да се добие. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Направи ред прво, не се плати веднаш. Пакет се вклучени : 20x 5630 3 LED SMD Водоотпорен LED Лента
П : Како можам да добијам попуст? A : цените се покажа дека во нашата продавница се најдобри цената што би можел да понуди. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ве молиме следете ги подолу процес за да се добие попуст. Испраќање на плаќање. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.); 170m A (Макс. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. П : Што можам да направам ако не сум ја прими пратката за долго време? О : Ако следење на информации покажува лево Кина копното или Хонг Конг, но нема информации за вашата локална скопска веб-сајт, на парцела сега е на патот на вашата земја, или пристигна во својата земја, но не и ажурирани информации, дојавени од вашиот локален поштата сепак, ве молиме да бидете трпеливи да се чека. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ако заштитата време е за помалку од 10 дена, но сеуште не сум добила на пратката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и на заштита на време за тебе и да се обиде да се најде причината за одложувањето и обидете се да се реши и да ти кажам најновите информации добивме.

За производот

боја:
Бела, Топло Бела
Тип На Објект:
LED Модули
Висина:
12
Карактеристики:
Тркалезна Форма
Должина:
100
Ширина:
12
сертификација:
CE,CCC,RoHS
Бренд Име:
teopek
Број На Модел На:
5630
Напон:
DC5V

Избор на клиент