Beyblade Биг Бенг Pegasis F:D: D ББ 105 4D Систем + Светлина Проектил BB118 BB120 многу стил микс
Новак - 10 %

Beyblade Биг Бенг Pegasis F:D: D ББ 105 4D Систем + Светлина Проектил BB118 BB120 многу стил микс

Достапно за нарачка
DEN 1472.16
DEN 1325.00
Достапност:


Ве молиме обележете во стил ви треба , ако не го означите , ние ќе случајно испраќаат.

За производот

Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години,8-11 Години,> 8 години,12-15 Години,> 6 години,5-7 Години,2-4 Години,< 3 години
Број На Модел На:
beyblade
Бренд Име:
SHUAILINTANG
Дијаметар:
beyblade
Карактеристики:
Мини
Материјал:
Метал
Тип На Објект:
Еден
Предупредување:
beyblade

Избор на клиент