Beyblade BB118 Микс Стил Фантом Орион Б:D: D 4D Систем + Фрлач
Новак - 10 %

Beyblade BB118 Микс Стил Фантом Орион Б:D: D 4D Систем + Фрлач

Достапно за нарачка
DEN 1086.24
DEN 978.00
Достапност:


Ве молиме обележете во стил ви треба , ако не го означите , ние ќе случајно испраќаат.

За производот

Возраст Опсег:
> 8 години
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
4D beyblade
Бренд Име:
SHUAILINTANG
Материјал:
Метал
Тип На Објект:
Еден
Карактеристики:
Мини
Предупредување:
4D beyblade
Дијаметар:
4D beyblade

Избор на клиент