4ZE1 Мотор заврши Целосна Заптивка Поставени комплет за ISUZU ги Собереш/Bighorn 2.6 L 2559cc 1986-1996 50127300 8-94312587-0 GR940
Новак - 21 %

4ZE1 Мотор заврши Целосна Заптивка Поставени комплет за ISUZU ги Собереш/Bighorn 2.6 L 2559cc 1986-1996 50127300 8-94312587-0

Достапно за нарачка
DEN 2472.00
DEN 1953.00
Достапност:


Целосна наплата ќе се издаде ако соодветна замена не е достапно кога yourreturn пристигнува. Во спротивно, нема да се врати за наплата, ние не нудиме продавница кредитна размена.
Ние преземат дополнителни чекори и да се грижи да бидете сигурни дека вашиот пакет пристигнува неоштетени и како рекламира, сепак, грешки не се случи, и комуникација е клучна во овие случаи.6 L 2559cc 1986-1996 50127300 8-94312587-0 GR940
Мотор : 4 ZD1 2.) предвидено од страна Ali Express Зачувам само.
Превозот
Сите предмети ќе бидат испратени до вашиот Aliexpress Зачувам регистрирана адреса на живеење, бидете сигурни дека сите адреси се точни пред да ги купите.
Грижа за корисници Ако сакате да контактирате со нас : ве Молиме испратете ни онлајн порака.
Објектот ќе биде предаден, веднаш во рок од 1-2 работни денови по потврди за плаќање.6 јас (UBS17) 4 ZE1 2559 85 116 Отвори Off-Road Возило 1987/10 - 91/12 ги СОБЕРЕШ 2. Нашата деловна линија може да се зафатени од време на време, ако не е не земам или да одговорите, ни e-mail и вашиот е-маил ќе бидат одговорени во рамките на следните 24 часа.Производот се нуди е на високо квалитетни резервни производ. Дозволете ни да знаеме што не е во ред и ние секогаш ќе ви даде корист на сомнеж
По продажба на Политика
Пред купување, нашиот предлог е да испратите слика ќе треба да се инсталира на автомобилот,и да се отвори хауба се направи една воздухот слика за нас.6 CLS Авион 4x4 4 ZE1 2559 66 90 Затворени Off-Road Возило 1986/11 - 91/07 BIGHORN Отвори Off-Road Возило (УБС) 2.
Ние само можеме да прифатиме размена ако објектот е примена неточни или неисправни
Повратните информации Ние се стремиме за 5 ѕвезди на услуги ПРОДАВНИЦА ,Доколку сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете позитивни повратни информации за нас.
Се Враќа Политика
Откако ќе конкурираат за или да се купи овој објект, вие се согласувате со следниве политика на враќање; Сите стока се продава како што е опишано.
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена.6 4x4 4 ZE1 2559 85 116 Затворени Off-Road Возило 1986/11 - 91/07 BIGHORN (УБС) 2.6 LS 4 ZE1 2559 90 122 Пикап 1987/10 - 90/08 ги СОБЕРЕШ 2.6 CLS Авион 4x4 4 ZE1 2559 66 90 Отвори Off-Road Возило 1986/11 - 91/07 BIGHORN Отвори Off-Road Возило (УБС) 2.
Ако постои компјутер грешка со некој производ и тоа не е во парк, ќе бидете известени веднаш и наплата ќе се издаде во рок од 3 дена.Објектот Патеката Број ќе бидат обезбедени.
Предмети кои не може да се инсталира ќе бараат професионална инсталација фактура за враќање.Обично ние прогласи пониска вредност и пријавете се "пример" за да се минимизира царина.6 LS 4 ZE1 2559 84 114 Превземање на 1989/10 - 96/08 ги СОБЕРЕШ 2. Ние поддршка на пратката од страна на DHL,Fe DEX,UPS-от,ТНТ,EMS или други пратката итн.3 L 1986-1995
ОЕМ : 8-94312587-0 894312-5870 8-94335839-3 8-94335839-0 8-94335839-1 8-94335839-2
Дел No.
Сите предмети се сосема нови, никогаш не се користи, и е сеуште во оригиналното пакување, освен ако не е поинаку наведено. Ве молиме имајте предвид, купувачот презема сите ризици и одговорност доколку тие се одлучат да го инсталирате без стручна помош. : 50127300 9930015 S32177 20-28350-00/0 GR940 01-52415-01
ISUZU АВТОМОБИЛ МОДЕЛ на МОТОРОТ CC KW HP ТИП ГОДИНИ/Месец BIGHORN (УБС) 2.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
ПРЕДМЕТИ НЕ ДОЈДЕ СО ИНСТРУКЦИИ - КУПУВАЧИ ПАЗЕТЕ СЕ
Професионалната инсталација и/или помош е силно да се предложи. Ако имате технички прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас да бара да зборувате со нашите механичар на должност.6 4x4 4 ZE1 2559 84 114 Превземање на 1989/10 - 96/08 ги СОБЕРЕШ 2.

За производот

Нема. на Цилиндри:
4 на Цилиндар
Специјални Функции:
50127300 GR940 01-52415-01
Објектот Тежина:
0.9kg
Тип На Објект:
Моторот Обнова Колекции
Објектот Ширина:
10cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Зафатнина:
4ZD1 2.3 L
Име На Модел:
8-94312587-0 894312-5870 8-94335839-3 8-94335839-0
Материјал Тип:
8-94335839-1 8-94335839-2 9930015 S32177 20-28350-00/0 
Година:
1986 1987 1988 1989 1990 1991 1992 1993 1994 1995 1996 1997 1998 1999
Објектот Висина:
2cm
Бренд Име:
westmove
Објектот Должина:
40cm
моторот:
4ZD1 2.3 L
Примена:
ISUZU ги Собереш/Amigo/Импулс/Полицаец II 2.3 L 1986-1995
ОЕМ Бр.:
8-94312587-0 894312-5870 8-94335839-3 8-94335839-0
ОЕМ Нема..:
8-94335839-1 8-94335839-2
Дел Бр.:
9930015 S32177 20-28350-00/0 
Дел NO..:
50127300 GR940 01-52415-01

Избор на клиент