Трговија На Големо Гроздобер Месинг Еден Мебел Вратата Повлечете Се Справи Со Бакар Кабинет Салон Фиока Копчиња Со Завртки,Дрвени Вино Подарок Кутија
Новак - 5 %

Трговија На Големо Гроздобер Месинг Еден Мебел Вратата Повлечете Се Справи Со Бакар Кабинет Салон Фиока Копчиња Со Завртки,Дрвени

Достапно за нарачка
DEN 959.52
DEN 912.00
Достапност:

број 1 : 33*25мм дебелина : 4mm број 2 : 37*30мм дебелина : 5mm број 3 : 48*41mm дебелина : 2mm број 4 : 57*25мм дебелина : 2mm број 5 : 49*20mm дебелина : 2mm

За производот

боја:
1, 2, 3, 4
Тип:
Мебел Справи & Knob
Стил:
Гроздобер
Материјал:
Дувачкиот
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
дувачкиот рачка
is_customized:
Yes
боја:
Дувачкиот Боја
Материјал:
Дувачкиот

Избор на клиент