shhworldsea 10Sets 6 pin 2.2 MM автомобил водоотпорен Сензор конектор за Авто Електричниот приклучок автомобилски приклучок 6180-6771 за автомобил, Мотоцикл
Новак - 27 %

shhworldsea 10Sets 6 pin 2.2 MM автомобил водоотпорен Сензор конектор за Авто Електричниот приклучок автомобилски приклучок 6180-6771

Достапно за нарачка
DEN 662.40
DEN 483.00
Достапност:


shhworldsea 10 Sets 6 pin 2.2 MM автомобил водоотпорен Сензор конектор за Авто Електричниот приклучок автомобилски приклучок 6180-6771 за автомобил, Мотоцикл
пакетот вклучува :
10*6 Way Женски конектор
60*Женски терминали
60*силиконската гума кабел фоки
Answer : ___________________________ NOTE : pictue на packag е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количина

За производот

Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Име На Модел:
6180-6771
Материјал Тип:
Пластични + бакар
Специјални Функции:
Водоотпорен
Бренд Име:
shhworldsea
Напон:
12V
Објектот Тежина:
0.5kg
Објектот Големина:
6 pin 2.2 MM автомобил водоотпорен женски конектор
Од Моќ:
6 pin 2.2 MM автомобил водоотпорен женски конектор
Пол :
Женски
Примена :
Автомобилската
Автомобил Направи:
за автомобил, Мотоцикл ез

Избор на клиент