Универзална Пред Фендер Mudguard За Kawasaki KX65 KX85 KX125 KX250 KX500 KX250F KX450F KLX450R KLX150 KLX250 Мотокрос Enduro
Новак - 13 %

Универзална Пред Фендер Mudguard За Kawasaki KX65 KX85 KX125 KX250 KX500 KX250F KX450F KLX450R KLX150 KLX250 Мотокрос Enduro

Достапно за нарачка
DEN 1247.52
DEN 1085.00
Достапност:


Карактеристики : 100% Сосема Нов, Никогаш Не Се Монтирани На Оваа Крилата Може Да Се Вклопат За 10", 14", 16" Предните Тркала Лесно Да Го Инсталирате, Можеби Ќе Треба Вежба Некои Дупки, Па Ова Крилата Може Да Се Вклопат Во Вашето Возило
Спецификација : Боја : Зелена Како Слики Цената за поставување Фендер Материјал : Пластични Слик прикажано е на точната ставка ќе добиете Fitment : Одговара На Повеќето Мотокрос, Off Road, Supermoto(Предните Тркала се Движи 17" До 21")
Пакетот Вклучува : Онаа Пред Фендер Инсталација Настава НЕ се Вклучени
Не го Купите, Ако Не ги Потврди Можете Да Ги Користите, Само Прашајте Нè За Подетални Цртање за Да Проверите Дали Тие Се Фитинг Ќе се Добие Објект од Иста Како и На Слики. Можеби Некои Разлика На Боја Како Светлина За Време На Снимањето. Увозни Давачки, Даноци И Давачки Кои Не Се Вклучени Во Точка Цена, Тоа Значи Шпедиција Ќе Наплаќаат Овие Надоместоци Од Вас, Ако Сакате Да Добиете Предмети
Превозот Време Како Што Се Следниве : Можеби Ќе Има Некои Задоцнување, Како И Превозот На Компанијата Или Царината, Ќе Сакате Да Контактирате Со Нас Ако Задоцнување, Но Не За Да Го Отворите Disputs Како Тоа Не Е Наша Грешка Кога Ќе Го Одберете Да Ја Објавите Од Експрес, Понекогаш Ние Ќе Ја Објавите Курир Кој Сте Го Одбрале, Бидејќи Ќе Има Некои Проблем Со Царинење На Царинската, И Можеби И За Време На Испорака Не Е Најбрз.
Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во рок од 30 дена, ако треба да се вратиме.
Враќање точка мора да биде во оригинална состојба, испрати на објектот се врати на адреса ние ви кажам.
Куповна цена ќе ви биде вратена но, превозот цена е не се враќа доколку купувачи купуваат производи во грешка ,купувачите треба да си ја дозволат враќање превозот цена .
Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за слободни, ако ние објавено погрешно производи, пропуштени пакет со шпедиција , лош квалитет или производи се скршени за време на превозот(потребна е јасна слики од производи и пакувања).
Alipay е Prefered. Т Т ,Запад Union ,Paypal, исто така, е прифатливо.
Како нашите добри купувачот, ви посакувам може да ни даде позитивни повратни информации по добивање на нашите високо-квалитетни производи. Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти кои ни даде позитивни повратни информации. Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави негативни повратни информации доколку вашиот пакет пристигна доцна, тоа е предизвикано од шпедиција. Не двоумете се да ни e-mail ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот. Не отворајте спор или остави негативни повратни информации лесно , ни веруваат и ни e-mail директно , сите прашања може да се решат.

За производот

боја:
црвена, сина, зелена, бела
Име На Модел:
фендер-3
Објектот Тежина:
0.4kg
Материјал Тип:
Пластични
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Бренд Име:
CAKEN

Избор на клиент