Maximumcatch Telescoping Врти Прачка 2.1 M Преносни Патување Карбонски Влакна Море Риболов Прачка Пол
Новак - 41 %

Maximumcatch Telescoping Врти Прачка 2.1 M Преносни Патување Карбонски Влакна Море Риболов Прачка Пол

Достапно за нарачка
DEN 1505.28
DEN 888.00
Достапност:


Maximumcatch Telescoping Врти Прачка 2.1 M Преносни Патување Карбонски Влакна Море Риболов Прачка Пол
Карактеристики :
1. Тип : Телескопски Риболов Прачка
2. Должина Продолжување : 2.1 m
Делови : 4
3. Боја : црвена&црна
4. Тежина : 5.25 мл / 150g
5. Моќност : Медиум Светлина
6. Материјал : Графит IM8 Карбонски Влакна
7. Погоден за капка вода ролна
8. Лесен и пренослив дизајн :
Пластична капа за заштита на водич прстени на пол
*Оваа риболов прачка е направен од карбонски влакна, силни и издржливи.
*Со карактеристики на добра еластичност и силна тешки капацитет.
*Прилагодлива должина риболов прачка за ситуации каде што во целосна големина риболовни средства е незгодно.
*Преносни затворени должина дизајн за удобно носење околу.
*Најдобро е погодна за риболов од брегот, гребени и карпите на патувања и одмори.
*Доаѓа со рампа за удобно држење на.
*Идеален подарок за риболов ентузијасти или колектори

За производот

Позиција:
Океанот Рок Fshing,Река,Поток,Резервоар Езерцето,Океан Плажа Риболов,Езеро,Океански Брод Риболов
категорија:
Телескопски Риболов Прачка
Бренд Име:
MAXIMUMCATCH
Топ Дијаметар:
1.1 mm
Тврдост:
Тешко
Број На Модел На:
врти прачка
Материјал:
јаглерод
Род Должина:
6.9 FT / 2.1 M
Род Тежина:
5.25 мл / 150g
намамат тежина:
10g-40g(0.35 оз-1.410 z)
Род Моќ:
6LB-28LB
упатство:
Тешко хром упатство
Ролна Седиште:
Не се лизга ЕВА зафат се справи со
Делови:
5 Делови
Празно Материјал:
Графит IM8 карбонски влакна
Видови Риби:
Сите Слатководни, Сите Saltwater, Американски Риболовецот

Избор на клиент