Telecontrol uting F21-2S 2 копчињата Нагоре и Надолу за индустриски електрична ја воочи големината и радио далечински управувач 2transmitter и 1receiver

Telecontrol uting F21-2S 2 копчињата Нагоре и Надолу за индустриски електрична ја воочи големината и радио далечински управувач

Достапно за нарачка
DEN 5760.00
Достапност:


Забелешки : 18to65 V VHF310to331 : Напон 18-65 V AC/DC и Фреквентен Опсег VHF310~331 MHZ 65to440 V VHF310to331 : Напон 65-440 V AC/DC и Фреквентен Опсег VHF310~331 MHZ 18to65 V UHF425to446 : Напон 18-65 V AC/DC и Фреквентен Опсег UHF425~446 MHZ 65to440 V UHF425to446 : Напон 65-440 V AC/DC и Фреквентен Опсег UHF425~446 MHZ
Писмо од Кинеската фабрика 1. Гаранцијата е 12 месеци (Без Вештачки штета) 2. Поради транспорт ограничувања, батерија не е во пакетот, треба да се купи АА батерии себе да ues тоа 3. Ние сме фабриката од Кина, ве молиме не се грижи за квалитетот на нашите производи и нашите услуги. 4. Ако имате било какви прашања во врска со производите и логистика, можете да испраќате порака до нас, ние ќе ви одговори што е можно поскоро. 5. Ви благодарам за вашата доверба и соработка!

За производот

боја:
18to65V VHF310to331, 65to440V VHF310to331, 18to65V UHF425to446, 65to440V UHF425to446
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
F21-2S
Канал:
2
Безжична Комуникација:
RF
Бренд Име:
UTing
Употреба:
Универзална
Фреквенција:
VHF
Примачот за напојување opitonal:
18~65V AC/DC или 65~440V AC/DC
Предавателот напојување:
Две АА батерии
Контролирање на далечина :
100
Температурата Опсег:
-40℃~+85℃
Заштита Ниво:
IP65
Материјал:
Стакло-Влакна PA
Безбедност кодот:
32 бита (за 4,3 милијарди евра)
Примачот Чувствителност:
-110dBm
Излез контактор капацитет:
8 запечатен реле излез

Избор на клиент