Бесплатен Превозот 42V 15A DC 6 mofset brushless мотор контролер E-електричен велосипед велосипед за контрола на брзината
Новак - 12 %

Бесплатен Превозот 42V 15A DC 6 mofset brushless мотор контролер E-електричен велосипед велосипед за контрола на брзината

Достапно за нарачка
DEN 3600.00
DEN 3168.00
Достапност:


Бесплатен Превозот 42 V 15 A DC 6 mofset brushless мотор контролер E-електричен велосипед велосипед за контрола на брзината

За производот

Бренд Име:
ручек моќ
Тип На Мотор:
dc мотор
Број На Модел На:
42V 15A

Избор на клиент