CRESTGOLF 1pcs Мини Голф Putters со Гума Putter Главата и Челик Вратило Slubes Де Голф Custom Size Слободни Испрати Топче за Голф
Новак - 9 %

CRESTGOLF 1pcs Мини Голф Putters со Гума Putter Главата и Челик Вратило Slubes Де Голф Custom Size Слободни Испрати Топче за

Достапно за нарачка
DEN 696.96
DEN 634.00
Достапност:


1pcs Мини Голф Putters со гума putter главата и челик вратило clubes де голф 6 боја,custom size слободни испратите шарени топче за голф
материјал : гума зафат и гума главата, хром-молибден челик вратило.
боја : жолта,црвена,зелена,сина,црна и портокалова
големина : 24",27",29",31",33",35",ние ви препорачуваме 2 4"и 27"за childen,29" inche за тинејџер,31",33",35"за возрасни, ве молиме љубезно ни остави порака за големината ви треба. или ние ќе случајно send.
тежина : 0.5 kg/еез
пакување листа : 1pcs
> Двојно обемот на напад, погоден за лево раце palyer и право раце играч
>материјал е еколошки не-токсични
>Трајни нерѓосувачки челик, светли бои и со различни димензии, погодна за луѓе на сите возрасти, да ви помогне да се игра и да уживате во вашиот голф игра.

За производот

Умешност:
Право Раце
Пол:
Унисекс
Клуб Тип:
Putter
Бренд Име:
CRESTGOLF
Вратило Материјал:
Челик
Flex:
R
Пол:
и мажите и жените, како и јуниори
Функција:
обичај големина, па ве молиме љубезно ни остави порака за големината
Умешност:
и левата и десната рака

Избор на клиент