Нови Лажни Нокти Природна Боја Помине Уметност Совети Поставува Стапови Одбор Алатки Пракса Опрема Помине Екранот Стојат Декорација
Новак - 49 %

Нови Лажни Нокти Природна Боја Помине Уметност Совети Поставува Стапови Одбор Алатки Пракса Опрема Помине Екранот Стојат Декорација

Достапно за нарачка
DEN 134.40
DEN 69.00
Достапност:


Нови Лажни Нокти Природна Боја Помине Уметност Совети Поставува Стапови Одбор Алатки Пракса Опрема Помине Екранот Стојат Декорација
100% Сосема Нов. Материјал : Пластични Боја : Бела(прикажано како слики) Тип : Помине уметност совети на екранот Преносни лак палета за да се прикаже вашата колекција на лак. Пишување областа на палетата на бои, може да етикета нив за лесно наоѓање. Корисна за вашите клиенти да се избере меѓу различни бои и дизајни. Доаѓаат со убава синџир, пренослив дизајн. Погоден за салон и дома, DIY екранот. Пакет : 1 X 36 Совети Природни Нокти Уметноста Дисплеј Пракса Помине Совети

За производот

Тип На Објект:
Прикажување На Полица
Бренд Име:
Laquee Rette
Тежина:
0.03
Број На Модел На:
Лажни Нокти екранот Стојат
Големина:
False Nails

Избор на клиент