47mm нерѓосувачки челик СЛУЧАЈ одговара 6497 6498 рака ликвидација движење види
Новак - 19 %

47mm нерѓосувачки челик СЛУЧАЈ одговара 6497 6498 рака ликвидација движење види

Достапно за нарачка
DEN 2400.00
DEN 1944.00
Достапност:

Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чува во оригинална статус. Предмети може да биде заменет во текот на првиот месец или одржува на првата година. Политика на враќање : Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка. Можете исто така да платите со изберете дебитни картички, вклучувајќи Маестро, Самостојна, Carte Bleue, Poste Pay, Carta Si, 4 B и Euro6000.Купувачи се само одговорни за враќање такси превозот за гаранција предмети.Времето за испорака зависи од дестинација,Изберете превозот метод и други фактори, тоа може да трае до 15-39 дена. На примање содржини, ние ќе рефундирање на дека веднаш.
Опис : Случај m aterial : Брусен 316 L не ' рѓосувачки челик случај со полиран рамки Случај дијаметар : 47mm Случај дебелина : 15mm Случај одговара на ETA 6497-1, 6497-2 & 6498 се Вклучени : 47mm случај, видете преку назад, круна, движење перница планината, гума печат, 2 пролет бар Glase : посебни нула доказ минерално стакло
Плаќање : во Моментов, што може да се плати со Moneybookers, Виза, Мастеркард, Western Union и банкарски трансфер.Кога ќе примите вашата нарачка, плаќање по успех, ние гарантираме во 1-3 дена, превозот,Следење на броеви и превозот информации ќе бидат испратени веднаш по испорака.Во принцип,ние прогласи цената е $20. Ве молиме да го користите редовно поштенска услуга и ни ги испратите на следење на број.Превозот време за референца : DHL : 5-8 Дена да пристигнат.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие
дополнителни трошоци, ќе биде пред наддавање/купување.  - Тоа е Бесплатен превозот услуга!!! 1. Ние ќе ви вратат за предмети вратени во рок од 14 дена на примање на нив, за било која причина. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ние само го продаде добар квалитет часовници!!!
Ние ќе ви обезбеди најдобар квалитет на услуга!!!
Вие сте добредојдени да ги купуваат нашите часовници!!!
Ви благодариме !!! Ве молиме да се види за :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во цената или објект
превозот обвиненија.) Пред да се врати ставки, ве молиме бидете сигурни дека ќе добиете на нашата (на продавачот) се врати адреса и напишете "подарок" за испорака детали лист.Нашите цени не вклучувајќи го дестинација царина.ние само ќе одговорен за Кина царинската проблем .Времето во транзит : транспорт време варира со различни превозот методи и растојанието. Превозот : 1). Ви благодариме! Се враќа : Ние се трудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме. Ако не примите објект по 29 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се истражуваат и да се реши проблем испорака. Во различни земји, различни поштенски ЕМС : 7-15 Дена да пристигнат.Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Гаранција & Одржување : Ние обезбедуваме 1 месец замена и 12 месеци за одржување гаранции. Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.Колку што е можно со цел да се избегне дестинација царина,ние може да го прогласам за ниска цена.(Во повеќето случаи, купувачот само ќе треба да го вратите проблем компоненти отколку на целиот пакет. Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа.Ние ќе ја испрати на парцели во рок од 3 дена по купувачот исплата е потврдена од страна Aliexpress. Повратна информација : Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.

За производот

Тип На Објект:
Види Лица
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Dial Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
Parnis
Случај Обликот:
Круг
Состојба:
Нова без ознаки
Стил:
Fashion & Неврзан
Пол:
Мажи
Отпорност На Вода Длабочина:
30m
Dial Екранот:
Аналогни
Движење:
Механичка Рака Правец
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex

Избор на клиент