Бесплатен Превозот 150CM Ширина X50MTR Должина Мека Organza Чиста Ткаенина се Тркалаат Свадба Стол Sash Лакови Табела Тркач Партија
Новак - 6 %

Бесплатен Превозот 150CM Ширина X50MTR Должина Мека Organza Чиста Ткаенина се Тркалаат Свадба Стол Sash Лакови Табела Тркач Партија

Достапно за нарачка
DEN 1915.20
DEN 1800.00
Достапност:


150 CM ШИРИНА ORGANZA SASH СЕ ТРКАЛААТ
ДОЛЖИНА Е ОД 50 МЕТРИ
НАД 20 БОЈА ЗА ДА ИЗБЕРЕТЕ. КОРИСТИ ШИРОКО
ВИДЕТЕ ПОДОЛУ ЗА НАШИТЕ КЛИЕНТИ НАПРАВЕНИ ДИЗАЈН

За производот

Повод:
Роденден Партија,Партија,Нова Година,Свадба & Ангажман,Свадба,Божиќ
Број На Модел На:
DD
Бренд Име:
ZHANG ЦЕ ЈУН
Материјал:
organza

Избор на клиент