Црвен мост на LCR tines алигатор клип низок отпор тест менгеме позлатени бакар (големи)
Новак - 14 %

Црвен мост на LCR tines алигатор клип низок отпор тест менгеме позлатени бакар (големи)

Достапно за нарачка
DEN 1344.00
DEN 1156.00
Достапност:

Овој производ е посочи крокодил клип. за позитивен и негативен тест. Од двете страни на клипот не е поврзан Може да се пристапи од страна на две жици На материјал за целиот бакар злато на Најлон школка анти-стареењето цврстина Изолационен МАТЕРИЈАЛ целосна length9cm позлатен устата Комесарот за 15mm, клип устата отворање 8мм.

За производот

Бренд Име:
JORINDO
Број На Модел На:
Мост крокодил клип
Материјал:
Целосна бакар никел позлата
боја:
Црвена
Должина:
9 cm
is_customized:
Yes

Избор на клиент