2017 Мода hight квалитет опал камен потковица шарм приврзоци за Ѓердан накит одлуки Додатоци 6pcs/многу Големо слободни
Новак - 10 %

2017 Мода hight квалитет опал камен потковица шарм приврзоци за Ѓердан накит одлуки Додатоци 6pcs/многу Големо слободни

Достапно за нарачка
DEN 715.20
DEN 644.00
Достапност:


Тиркизна Големина : 32-милиметри*32-милиметри*10мм
Боја : Како на сликата
Материјал : опал камен
MOQ : 6 PCS
1inch=2.539 cm, 1cm=0.3937 инчен 1cm=10мм
Уживајте во вашата шопинг на ALIEXPRESS. Ви благодариме.

За производот

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Пол:
Унисекс
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Камен
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
fanren
Обликотшема:
Потковица

Избор на клиент