Нови Преносни Цртан Филм Симпатична Ручек Торба Изолирани Ладно Платно Пикник Totes Футрола За Деца Жените Термо Торба
Новак - 24 %

Нови Преносни Цртан Филм Симпатична Ручек Торба Изолирани Ладно Платно Пикник Totes Футрола За Деца Жените Термо Торба

Достапно за нарачка
DEN 335.52
DEN 255.00
Достапност:

Нови Преносни Цртан Филм Симпатична Ручек Торба Изолирани Ладно Платно Пикник Totes Футрола За Деца Жените Термо Торба
Опис : Специјален дизајн може да се фати очите на луѓето . Сосема нов и висок qualit Материјал : Оксфорд Ткаенина Боја : Како на Сликата Големина : 25x13x14cm(1inch=2.54 см) Тежина : 150g
Производот е нов, не се користи и во добра conditon, само оди напред и да го купат!
Пакетот вклучува 1 X Складирање Кутија
Забелешка : ве Молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и монитор е brightness/contrast settings итн, на тон на боја на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект може да биде малку поинаков.
За други начини на плаќање кој е удобен за вашата, ве молиме контактирајте со однапред Јасна плаќање, мора да биде направено во рок од 3 дена на крајот на објектот бесплатен превозот објект ќе бидат испратени по економија express. 24 Часа ракување по добивањето на вашиот расчисти исплата Генерално, превозот од EUB / Кина Пост Регистрирани Воздух Парцела / Хонг Конг Воздух Парцела, тоа може да потрае до 7-14 ден се постигне во светот исто така Можете да го изберете вашиот омилен превозот метод, како што се ПРОЗОРЦИ / Fed Ex / DHL / EMS или Некои Посебни Воздушна Линија ако сте подготвени да платат за екстра такси превозот. За повеќе превозот детали, ве молиме ни e-mail Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбеди повеќето економски и сигурен превозот услуга, но некои времиња, меѓународни delivedry е многу зависи од локалните обичаи и пост услуга. Ако не го примите ќе објект на време, ве молиме контактирајте не за понатамошни assitance. Ние ќе одговорен за какви било штети или загуби настанати во превозот на процесот 100% Гаранција за Квалитет, купи со доверба! Ако сте незадоволни со објектот примена, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или рефундирање ве Молиме контактирајте со нас за RCN (Врати се Потврди Број) befor ќе се врати и знак на вашето враќање пакет како RCN : XXX, Сите врати пакети нема да биде потпишан без RCN на пакетот. Во случај соодветна замена не е достапно, тогаш целосна наплата ќе бидат издадени Пекинг Време : 9 : 00 AM-24 : 00 PM (со Исклучок на Викенд и државни Празници) e-Mail пораки ќе бидат одговорени во рок од 24 Часа, ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да ја пратите вашата e-mail повторно и ние ќе ви одговори вашиот ПОБРЗО Ако сакате да се купи голема количина, ве молиме ни e-mail

За производот

боја:
Зелена, Сива, Роза, Navyblue
Тип:
Чување На Кутии & Кантите
Бренд Име:
HOMEBEGIN
Функција:
Виткање,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
SB0066
Обликот:
правоаголник
Решетки Количина:
1
Употреба:
Дребулии
Стил:
Корејската
Материјал:
Оксфорд ткаенина
Производот:
ручек торба
Спецификација:
25x13x14cm
Оптоварување:
Други
боја:
како Слика
Функција:
ручек торба
Шема:
Цртан филм
Тежина:
150g
Пол:
Мажи,Жени,Деца

Избор на клиент