Слатка Бел трговија на Големо Микс 100 компјутери steampunk Шарм Опрема Pendant два боја Одговара Нараквици Ѓердан DIY Метален Накит Одлуки D1207
Новак - 38 %

Слатка Бел трговија на Големо Микс 100 компјутери steampunk Шарм Опрема Pendant два боја Одговара Нараквици Ѓердан DIY Метален

Достапно за нарачка
DEN 431.52
DEN 267.00
Достапност:


925 sterling silver шарм diy лебди lockets
ПАКЕТИ
Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас . Само треба на слики и примероци.com
EMS
Околу 5-7 дена
www.0 px;text-align : left;маргина : 0. Ние ќе ги испратите на вашиот клиент е превозот адреса, кога местото цел
Дали ви се прифати прилагодено производи"збор-заврши : пауза-збор;за претекување : скриени;баласт : 0. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас. Тоа само ќе ве однесе 1 минута.
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-5 дена
www.com
UPS-от
За 3-5 дена
www.0 px;">
Да,ние може да се комбинираат наредби, така што вие само треба да се обрне едно време.
УСЛОВИ ЗА ПРОДАЖБА
Ако не сте задоволни со точка од која било причина,тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот.0 px;text-align : left;маргина : 0.0 px;">
Да,ние брод на светот
ПОВРАТНИ информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој,срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.
Дали ви се брод на меѓународно ниво"збор-заврши : пауза-збор;за претекување : скриени;баласт : 0.
Супериорен Квалитет и Разумни Цени се нашите главни предности,со што нашите производи поконкурентни на меѓународниот пазар.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Прашања
Одговори
Дали ви се комбинираат наредби"збор-заврши : пауза-збор;за претекување : скриени;баласт : 0.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака.0 px;">
Да,ние го правиме.
RELATEDPRODUCTS
Директни клик !!! !!! Вашето задоволство е мојата најголема моќ!
.
Слатка Бел трговија на Големо Микс 100 компјутери steampunk Шарм Опрема Pendant Пиштол црна Одговара Нараквици Ѓердан DIY Метален Накит Одлуки D1207
Точка Бр.
Во моментов,да се Почитуваат на деловната филозофија на "прв клиент,се гради напред"и принципот на "прв клиент",ние нудиме на нашите клиенти со квалитет на услуги.0 px;">
Да,ние го правиме. Ве молиме контактирајте со нас пред да плаќаат ако треба таа услуга.393 инчен 1 инч=2. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.
D1207
Објектот Количина
100 компјутери/многу
Објектот Материјали
Цинк легура
Објектот Главно Бои Антички Сребрен Антички бронза Пиштол црна
Објектот Околу Големината Микс 15-35 стилови
Објектот Форма
Приврзоци Шарм
Мерка Конверзија
1cm=0.0 px;text-align : left;маргина : 0. Ви благодариме! : )
ЗА НАС
Нашата Фабрика се наоѓа во Yiwu,Жеџијанг,познат како "Стока Рај за Купувачи". Ви благодариме! : ) Ако arenot задоволни со производот и услугата,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и neutralfeedback.com
HKPOST
Околу 15-20 дена
www. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас.com
Кина Пост Воздух
Околу 15-25 дена
www.
Дали ви се нудат пад на превозот"збор-заврши : пауза-збор;за претекување : скриени;баласт : 0. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање,дали ве молиме контактирајте со нас.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака,добредојдени да не контактирате. ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект.54 см
Објектот Useage
Одговара накит одлуки pendantfindings diy (ѓердан или нараквица,earring danglependant ect) или други рачно изработени наоди занаети .
КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС
Нашите Работно Време : 8 : 30 наутро во 8 : 30 ЧАСОТ ( Кина, хонг конг време)12 : 30 до 12 : 30 ЧАСОТ ( GTM време)
Било прашање поздрави,Ние ќе ти одговорам веднаш штом ќе може да.

За производот

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
СЛАТКА БЕЛ
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
D1207
Шарм Тип:
опрема
боја:
Античкиот Бронза Антички сребрен Пиштол црна
Количина:
100pcs
Големина :
Микс 15-35 стилови
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
Една тежина:
микс
is_customized:
Yes
Материјал:
Цинк Легура

Избор на клиент