Висок Квалитет Pneuamtic Гравирање Мелница Пенкало Воздух Резба Пенкало Graver Алатка
Новак - 5 %

Висок Квалитет Pneuamtic Гравирање Мелница Пенкало Воздух Резба Пенкало Graver Алатка

Достапно за нарачка
DEN 4728.00
DEN 4492.00
Достапност:


Спецификации :
Модел : 940 G
Вибрации : 3400 VBS
Воздухот Потрошувачка : 112 L/мин
Воздушниот Притисок : 4.5 kg/cm2
Воздухот Влезот : 1/4"(PT)
Должина : 180mm
Нето Тежина : 0.11 kg

За производот

Не-Оптоварување Брзина:
3400VBS
Големина:
180mm
Број На Модел На:
940G
Просечната Потрошувачка На Воздух:
112L/МИН
is_customized:
Yes
Максимален Вртежен Момент:
Никој
DIY Материјали:
Металугрија
Бренд Име:
YOUSAILING
Тип:
Други

Избор на клиент