Мека TPU со Полно тело, Заштитна Јасно Покритие За Samsung Galaxy S4 S5 S6 S7 Работ A3 А5 О7 J5 J7 Година J1 J120 J510 G530 Телефон Случаи
Новак - 20 %

Мека TPU со Полно тело, Заштитна Јасно Покритие За Samsung Galaxy S4 S5 S6 S7 Работ A3 А5 О7 J5 J7 Година J1 J120 J510 G530

Достапно за нарачка
DEN 239.04
DEN 191.00
Достапност:

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).
Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
2. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи, ви Благодариме за вашиот вид разбирање.
а. Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
б. Ако по 60 дена (Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
Мека TPU со Полно тело, Заштитна Јасно Покритие За Samsung Galaxy S4 S5 S6 S7 Работ A3 А5 О7 J5 J7 2016 Година J1 J120 J510 G530 Телефон Случаи

За производот

Материјал:
S7, О7 2016 Година A710, Забелешка 4, J5 2015 J500, J7 2015 J700, J5 2016 Година J510, J1 2016 Година J120, Забелешка 5, А5 2015 A500, S6 Работ, Големата Премиер G530, О7 2015 A700, А5 2016 Година A510, A3 2016 Година A310, S5, S7 Работ, S4, S6, Забелешка 3, J7 2016 Година J710, S6 Работ Плус, A3 2015 A300
Бренд Име:
mksup
Мало Пакет:
No
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Samsung
Компатибилен Модел На Samsung:
I9500 Galaxy S IV,Галакси S5,Галакси S6,Галакси S6 работ,Галакси S6 работ плус,Галакси S7,Галакси S7 Работ,Galaxy Note III,Galaxy Note4,Забелешка 5
Големина:
for Sansung Samsun Samsuns Samsu Galaxi Gelaksi coque etui Cove fundas
Место на Потекло:
симпатична girly модни додатоци најголемиот дел vendita calda positivo бод capa carcasa,estuche сјајот Ретро vendita etui calda joli balr coque capa fundas
Материјал:
estuche сјајот Ретро vendita etui calda joli balr coque capa fundas
is_customized:
Soft TPU Full body Protective Clear Cover For Samsung Galaxy,vente chaude Pasteque channel restore cuaderno estojo juventus hoesjes
Карактеристики:
За Samsung A3 2015 A300 за Sansung Samsun Samsuns Samsu Galaxi
Најчестиот Вид:
За Samsung телефон capa покрие Јасно Покритие За Samsung маска ќелија
Водоотпорен:
За Samsung случај ајакс торба Galaxy S4 S5 S6 S7 Работ школка симпсонови
Димензии:
За A3 2015 A300 телефон coque покрие A3 А5 О7 J5 J7 2016 Година J1 J120
Инсталација:
За A3 2015 A300 покрие ајакс покрие J510 G530 Телефон Случаи телефон
дизајн:
Транспарентен,Гроздобер,Сјајни
Број На Модел На:
estuche сјајот Ретро vendita etui calda joli balr coque capa fundas
feature1:
vente chaude Pasteque канал врати cuaderno estojo juventus hoesjes
feature2:
симпатична girly модни додатоци најголемиот дел vendita calda positivo бод capa carcasa

Избор на клиент