Ѕид Уметност Отстранлив Винил Decal Налепница Дете Соба Полицијата SWAT Тимот Војник на Армијата ѕид уметност налепници дома декорација
Новак - 20 %

Ѕид Уметност Отстранлив Винил Decal Налепница Дете Соба Полицијата SWAT Тимот Војник на Армијата ѕид уметност налепници дома

Достапно за нарачка
DEN 767.52
DEN 614.00
Достапност:


ОПИС
Материјал : Не-toxi,еколошки ПВЦ
Стандардната боја : Црна
Заврши големина : 22*23 инчен 1 инч=2.54 см
Тежина : Околу 100g/pc
Пакување : една opp вреќа
ФУНКЦИЈА
Chalkboard labels винил decals се најдобар начин за организирање на вашиот дом, кујна, канцеларија, свадба и повеќе .
Оваа винил decal може да се примени на пластика, стакло итн.
Направен од висок квалитет на мат винил, брзо и лесно да се применат на било каква мазна и чиста површина.
Оваа decals се водоотпорни, се препорачува да се мијат со рака.

За производот

боја:
Црна, Сина, Сива, Зелена, Розова, Виолетова, Црвена, Бела, Жолта, Кафе, Кафеава, Темноцрвена, Светло Сива, Сина, Темно Сива, Виолетова, Портокалова
Класификација:
За Ѕид
Стил:
Американски Стил
Бренд Име:
DIYWS
Материјал:
Хартија
Спецификација:
Single-piece Package
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Шема
Број На Модел На:
344

Избор на клиент