HotWholesale 200 КОМПЈУТЕРИ/многу не ' Рѓосувачки Челик Торта Лопата Lifter Пица Машина Нож Лопата Сечилото Печење Тесто Алатки Бесплатен Превозот
Новак - 6 %

HotWholesale 200 КОМПЈУТЕРИ/многу не ' Рѓосувачки Челик Торта Лопата Lifter Пица Машина Нож Лопата Сечилото Печење Тесто Алатки

Достапно за нарачка
DEN 11760.00
DEN 11054.00
Достапност:


Спецификации :
Предмет Тип : Торта/Пица Лопата
Материјал : Дрво + Нерѓосувачки Челик
Нож Должина : 13.5 cm стан.
Вкупна Должина : 24.5 cm стан.
Погоден за : Торта, Сирење Торта, Пица, итн.
Состојба : 100% Сосема Нов
Пакет Се Вклучени :
1 x Торта Лопата

За производот

Тип:
Печење & Тесто Алатки
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
сертификација:
CIQ
Печење & Тесто Алатки Тип:
Печење & Тесто Spatulas
Број На Модел На:
a106

Избор на клиент