вистински обоена боја рекс зајакот крзно кожа

вистински обоена боја рекс зајакот крзно кожа

Достапно за нарачка
DEN 792.00
Достапност:

Опис На Производот
вистински обоена боја рекс зајакот крзно кожа
Производство Име
рекс зајакот крзно pelts
Школка Материјали
Вистински рекс зајакот крзно
Потекло
Daying градот, zaoqiang каунти.
Боја
обоена прилагодени
MOQ
10 компјутери
Снабдување Способност
2000 парчиња неделно.
Снабдување Тип
OEM услуга.
Пакување
Контактното пакување : ЈП кеси . Надворешното пакување : картонска кутија .
ФОБ Порт
Xingang Порта ,Кина .
Испорака
EMS ,DHL,итн за примерок цел, од Страна на море или воздух за рефус цел.
Време На Испорака
Во рок од 7 дена за примерок цел, 715 работни денови за рефус цел.
Начин На Плаќање
Т/T ,Paypal или Western Union Пакување & Испорака
Пакување : индивидуално : 1 парче парче 1 пластични polybag Outerpacking : Со картонска кутија На ccoding на вашиот побарувачката
Производот ќе биде стандардно се опише како подарок на купувачот, доколку купувачот нема посебни барања во врска со производ, име и прогласи вредност.
Превозот :
• П'ty
За 7-15 ден можете да добиете на Природни Рекс ЗАЈАКОТ Кожата
• П'ty >2000pcs Предложи Море испорака
Околу 10-20 ден може да се добие добар
Слики прикажани
Како да се идентификуваат крзно
Како да се идентификуваат вистинска Природна Кожа ?
1. Добар квалитет крзно е се чувствува многу мека, коса е густа и сјај, боја е во согласност.
2. Лизгајте нагоре и задниот дел од крзно од вашата рака, ако се чувствувате многу мека и мазна и не се најде ќелава или слабо боја, овој тип на кожа е добро крзно.
3. Добар квалитет крзно е без мирис.
4. Изгледот на производот работа, добар квалитет крзно крзно нож работ област е уредни и мазна, на отклонување на ленти е тесна и уредни. Компанијата Информации
Zaoqiang Алис Tzu Крзно Ltd е лоцирана во Hengshui Каунти,Hebei Провинција,Кина, имаме 8 години странски бизнис искуства, фабрика mian производство на различни видови на животинско крзно направени од крзно кожа,крзно плоча,крзно топката, крзнени капути,крзно вест,итн, главниот извоз области во Северна Америка, Јужна Америка, Океанија, Блискиот Исток, Европа, Источна Азија и така натаму . Нашата фабрика ќе се под строга инспекција, Па квалитет е загарантирана. Нашите производи имаат стекнато силна репутација за сигурност во текот на многу меѓународни пазари во изминатите години.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
П1 : дали Е тоа реално крзно производ?
Можеме да снабдување само вистинско крзно , не faux крзно.
Q2 : Може да ви доставуваме примерок?
Примерокот е на располагање.
Q3 : Е OEM услуга е на располагање ?
Yes (да). Големина, боја и логото може да се прилагоди на вашите барања.

За производот

Тип:
Замервам
Употреба:
Авто Текстил,Облека,Дом Текстил
Големина:
40cm*50cm
Шема:
Суровини
Тежина:
0.4 KG
Број На Модел На:
НИЕ -56
Материјал:
рекс зајакот

Избор на клиент