Хијалуронска Киселина Тонер Навлажнувачки Со Argireline Столетните Против Брчки Суштината 1000ml 1kg Полу-Готови Производи за Нега на Кожата

Хијалуронска Киселина Тонер Навлажнувачки Со Argireline Столетните Против Брчки Суштината 1000ml 1kg Полу-Готови Производи за

Достапно за нарачка
DEN 720.00
Достапност:

Ние ќе ви одговори што ПОБРЗО.
Ние се залагаме за нашите задоволството на клиентите на најдобар можен.
Ние нудиме 14 дена политика на враќање.
Нето Тежина : 1000 ml (1 кг)
Истечен Датум : 3 Години
килограм килограм килограм килограм килограм. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот aliexpress ID.
Ние одржување на високи стандарди на excellenceand се бори за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важна за нас. Бесплатен Превозот : Сите предмети се со бесплатен превозот ќе бидат испратени од страна на нашите сопствени превозот метод кој се 7-25 работни дена да пристигне зависи од земјата. Ние прифаќаме Зачувам плаќање само, и мора да се примени во рок од 3 дена од датумот на купување. Купувачот е одговорен за враќање превозот цена. Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да се е-мејл нашата услуга специјалисти 24 Часа на Ден, 7 Дена во неделата. Нарачки ќе бидат обработени и испратени во рок од 24-48 часа по уплатата е јасно. Може да се обвинуваат масло, печатење, лекување на рани
Употреба : се Применува соодветна сума на лицето секое утро и вечер, масажа за 5-10 минути додека не се апсорбираат. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
Ве молиме НЕ ГО остави негативен или неутрален повратни информации доколку не сте се доби објект од 30 дена, поради што напоменавме на превозот време постојано. Ако нема одговор во рок од 24 Часа, ве молиме проверете на спам во вашата пошта кутија. да се утврди дополнителни трошоци се наметне на објектот пред купување Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања кои се одговорност на превозот услуга.
1 KG за Нега на Кожата Тонери Хијалуронска Киселина Навлажнувачки Лосион 1000ml Антиоксиданс Хидратантен Крем Анти-навремено Козметика ОЕМ
Главни состојки : deionized вода, хијалуронска киселина, пченица, протеин екстракт, витамин E ацетат, argireline,коензим Q10, аскорбинска киселина фосфат магнезиум, хан сурова гума, суштината, 1, 3 dihydroxy метил - 5, 5 - dimethyl етил ureide (и) амино formate - butyl 3 - јод генерација - 2 - alkynyl lactide
Погоден за : Сите типот на кожата
Ефект :
Производот содржи природна алергија против фактор, витамин Б5 и природен навлажнувачки фактор ХА (висока концентрација на протеини молекули). Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ УПЛАТАТА, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од Aliexpress. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. Ве молиме проверете со вашиот countrys ц. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 14 дена т од денот ќе примите вашата нарачка, ако имате било какви прашања или проблеми со производот и би сакал да се врати.Ве молиме кажете ни за вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо .За Бразил ќе и до 60 дена понекогаш.Ако сте избрале Кина пост или Хонгконг пост или e Packet ,ние ќе ја објавите од страна на нашите сопствени превозот метод, како и течности ,креми се тешко да се пост надвор.

За производот

Употреба:
Лице
Тип На Објект:
Крем
Пол:
Унисекс
Функција:
Навлажнувачки
Состојка:
хијалуронска киселина
НЕТО-WT.:
1000ml
Број На Модел На:
Други

Избор на клиент