3XL Плус Големина Година Нови Жените Blusas Кошули Пролет Секојдневен Лен Цветни Печати Три Четврт Ракави Копчето Блузи Кошули, Блузи

3XL Плус Големина Година Нови Жените Blusas Кошули Пролет Секојдневен Лен Цветни Печати Три Четврт Ракави Копчето Блузи

Достапно за нарачка
DEN 383.52
Достапност:


Големина M L
XL
XXL
3 XL
Рамо
36cm(14.2")
37cm(14.6")
38cm(15.0")
39cm(15.4")
40cm(15.7")
Биста
94cm(37.0")
98cm(38.6")
102cm(40.1")
106cm(41.7")
106cm(41.7")
Должина На Ракав
40cm(15.7")
41cm(16.1")
42cm(16.5")
43cm(16.9")
43cm(16.9")
Должина
77cm(30.3")
78cm(30.7")
79cm(31.1")
80см(31.5")
81cm(31.9")

За производот

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Декорација:
Џебови
Облека Должина:
Долго
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Повик
Бренд Име:
DSTWJMX
Ткаенина Тип:
Chiffon
Материјал:
Полиестер,Лен
Јака:
Стенд
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал

Избор на клиент