iGame Фабрика Снабдување Мажите Ткаенината Линкови Сина Боја Глеѓ Дизајн Квалитет Месинг Материјал Бесплатен Превозот
Новак - 10 %

iGame Фабрика Снабдување Мажите Ткаенината Линкови Сина Боја Глеѓ Дизајн Квалитет Месинг Материјал Бесплатен Превозот

Достапно за нарачка
DEN 225.12
DEN 203.00
Достапност:


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2 $Прифати Капка Превозот$
Директно фабрика цена, повисока количина, поголем попуст, ве молиме контактирајте ме за да прашам за цена листа и попуст ако сте заинтересирани, ние, исто така, се продава познатиот бренд дизајн cufflinks Опис на Производот Врвен квалитет бакар материјал, Прецизност electroplating,антиоксидативни и алергија слободни. ПАКУВАЊЕ ДЕТАЛИ за Оваа точка збор без cufflinks подарок пакување кутија, но ние ќе пак cufflinks поединечно во една поли торба за секој дел, така што тоа ќе запре од гребење едни со други.
Руски Клиенти внимание ве молиме, според владеењето на руската обичаи, пакетот без полно име ќе бидат вратени назад на испраќачот, па ве молиме да понудат на своите ПОЛНО ИМЕ(вашето име+вашето семејство името+својот татко име) , ви благодариме!
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

За производот

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Вратоврска Клипови Тип:
Вратоврска Клипови
Бренд Име:
igame
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
8816080466

Избор на клиент