Многу Поздрави Сина Боја Прилагодлив Топло Мека Lumbar Во Долниот Дел На Половината Поддршка Појас Се Подготвуваат Половината Тример

Многу Поздрави Сина Боја Прилагодлив Топло Мека Lumbar Во Долниот Дел На Половината Поддршка Појас Се Подготвуваат Половината

Достапно за нарачка
DEN 362.88
Достапност:


Многу Поздрави Сина Боја Прилагодлив Топло Мека Lumbar Во Долниот Дел На Половината Поддршка Појас Се Подготвуваат Половината Тример
Опис На Половината Поддршка Појас Заграда :
Карактеристики За Половината Поддршка Појас Заграда :
1.Оваа половината поддршка е појас за компресија за поддршка на стомакот
и компресира на стомачните мускули
2.Обезбедува поддршка на половината и грбот
3.Исто така, дава топлина, удобност и флексибилност во секојдневно носење
4.Лесно да се носат, дише, анти-пот, погодна за секој спорт
5.Со јамка лента кука дизајн, лесно да се прилагоди
6.Може да се користи во gymnastic боди билдинг вежбите
7.Големина : Прибл. 32.67 x 3.4 инчен/83 x 8.5 cm
8.Боја : сина
Пакет се вклучени :
1*Половината Поддршка Појас Заграда
1. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.
2. Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.
3. Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод. Нормално, тоа трае 7-20 дена за пристигнување со авион Mail, и трае 3-10 дена од Express.
4. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време.
Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа.
1.Ние прифаќаме alipay тука.
2.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Вип Услуги :
П. Како да се стане Нашите ВИП клиенти?
A : 10 нарачки во нашата продавница секој месец или износот на трансакциите може да се стигне до 1000$ месечно премногу
Ако сте VIP корисниците во нашата продавница,можете да уживате услугата подолу :
1. Попуст, можете да добиете 2% попуст во секое време,освен промоции
2. Без жиг слики : Можете да добиете слики од сите предмети во продавница и без нашите логоа и жиг
3. Dropshipping : Ние може да го поддржи dropshipping без информации за пакетите
4. Дејствува како купување агент : ние може да ви помогне да купи друга стока во Кина.
Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза.
Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог.
Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.
1. ние се успее во зависност од вашето задоволство. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
2. Ако сте задоволни нашите предмети, ве молиме оставете ни го вашето позитивни повратни информации(Пет ѕвездички).
3. Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и да бидете задоволни.
Ви благодариме за нарачување и се надевам ви се допаѓа вашата нарачка овде.Вие коментар е многу важно во нашите бизнис успех. Ако сте задоволни со вашиот купување и нашата вкупна услуга,pls се земе една минута за да ни остави позитивен фидбек со вкупна De

За производот

Тип На Објект:
Протези & Поддржува
Материјал:
памук polyster
Број На Модел На:
680113
боја:
Сина
Име на производ:
половината поддршка
Материјал:
памук полиестер
Нето тежина:
220g
Место на Потекло:
Кина(Копно)
Големина:
32.67 x 3.4 inch/83 x 8.5cm
Состојба:
100% Сосема Нов
SKU:
680113

Избор на клиент