LINKWELL Бренд 45x45cm Гроздобер Цвет и Пеперутка француски Земја Стил Оркестарот Декоративни Перница Случај Burlap Троседот Перница Маска
Новак - 39 %

LINKWELL Бренд 45x45cm Гроздобер Цвет и Пеперутка француски Земја Стил Оркестарот Декоративни Перница Случај Burlap Троседот

Достапно за нарачка
DEN 767.52
DEN 468.00
Достапност:


LINKWELL Бренд 45x45cm Гроздобер Цвет и Пеперутка француски Земја Стил Оркестарот Декоративни Перница Случај Burlap Троседот Перница Маска
Име на производ : Перница Покрие CC872 Големина : 18"x 18"(45см x 45cm) Материјал : Памук, Лен Модел : моделот е само на предната страна, на задната страна е лен природна боја Скриени Zip затворање Перница ги опфаќаат само, не вклучуваат вметнување.
- Забелешки : 1. Сите перница опфаќа се рачно изработени, па така не може да биде 1-2cm отстапување постои. 2. Има мала разлика помеѓу сликата и реалниот објект предизвикани од светлина и светлината. 3. Тоа беше подобро да додадете сол во водата за вашата прва машина за перење, со цел да се задржи свежа боја.
1. За Превозот
1.1 Ние сме повеќе од среќни да се комбинираат предмети во една пратка.
1.2 Превозот осигурување не е задолжителна, но ако треба, се чувствуваат слободни да ги споделите со нас. 1.3 УВОЗНИ давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот и ракувањето. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
1.4 ве МОЛИМЕ проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
1.5 Објектот ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по добивањето на плаќање. И обично тоа ќе пристигне во рок од 14 бизнис дена за САД, 15-21 бизнис денови во ЕУ, АУ итн. Ако ви треба вашиот објект порано~ве молиме контактирајте со нас за дополнителни поштарина.
2. По Продажбата На
Враќа се прифатени за наплата или еднаква размена во рок од 14 дена. Сите превозот на трошоците за врати се на сметка на купувачи.
3. Задоволство Гаранција
3.1 Вашето задоволство е наша цел. Ние се стремиме да се постигне 100% задоволство.
3.2 Ако не сте задоволни, ве молиме ги споделите со нас ПРЕД да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе направиме се што е разумно потребно да се поправи ситуацијата.
4. Контактирајте со НАС
Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе одговори во рок од 24 часа, и да се потрудиме да го реши секој проблем за вас.

За производот

is_customized:
Yes
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Обична
Бренд Име:
LINKWELL
Техника:
Рачно изработени
Материјал:
Лен / Памук
Употреба:
Седиште,Декоративни,Автомобил
Шема:
Печатени
Обликот:
Плоштад
Број На Модел На:
CC872
Големина во инчи:
18*18
Големина во ЦМ:
45*45см
Функција:
Гроздобер
Шема:
Пеперутка
дизајн:
Цвет
Применливи Троседот:
Пресек Троседот
Употреба:
дневна соба
Употреба-1:
Спална соба
Употреба-2:
Автомобил
Употреба-3:
Pillowcase

Избор на клиент